Recenzje
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Fotograf ślubny Wrocław

Fotograf ślubny Wrocław
Rafał Fronczek to fotograf, który specjalizuje się w przygotowaniu oraz realizacji ciekawych sesji fotograficznych , które bardzo często związane są z fotografowaniem młodych par. Najważniejszą cechą , która charakteryzuje fotografa jest pełna współpraca ze światłem, dzięki któremu można robić znakomite fotografie uwypuklające zarówno wyborny wygląd małżonków jak i magiczną aurę, które tworzy się wokół modeli. Poza zwykle wybieraną sesją ślubną Rafał Fronczek oferuje również inne sesje, przykładowo na sejse portretowe albo ciążowe, rodzinne, reklamowe oraz te związane z produktami. Bogate spektrum zajęć, którymi zajmie się fotograf to jednoznaczność wszechstronności, co z kolei niesie za sobą doświadczenie, pewność w działaniu.
http://www.rafalfronczek.com

Fotografia ślubna Światłem Malowane

Fotografia ślubna Światłem Malowane
Strona www przedstawia oferowane usługi doświadczonych fotografów. Ich personalne relacje oraz uzupełnianie się płci pozwala wycisnąć im z fotografii zupełnie nowe oblicze. Subtelne fotografowanie kobiety zmieszane jest pewnym kadrem mężczyzny. Wciąż i wciąż doskonalony warsztat umożliwia parze fotografów kreować wyjątkowe zdjęcia artystyczne, które mogą urzec klientów. Ich oferta dopasowywana jest do potrzeb ludzi pragnących zdjęć. Nieszablonowe idee, inspiracje czerpane z otaczającego świata w połączeniu z precyzją oraz naturalnym talentem owocują mistrzowskimi fotografiami, które przywołują wspomnienia nawet po długim czasie.
http://www.swiatlemmalowane.pl

Fotografia artystyczna Warszawa

Fotografia artystyczna Warszawa
„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.” Henri Cartier-Bresson Wykonam: sesje fotograficzne eventowe, fotoreportaże, zdjęcia architektury, dokumentacje zdjęciową, sesje zdjęciowe plenerowe, fotografie niemowląt, sesje zdjęciowe ślubne. http://photoamd.netstrefa.pl/ Serdecznie zapraszam do współpracy !!!
http://photoamd.netstrefa.pl/

Fotografia ślubna Mazury

Fotografia ślubna Mazury
Fotografia ślubna? Jak tak to tylko Fotografia ślubna Mazury, gdyż jest to strona dla wszystkich zainteresowanych profesjonalną fotografią ślubną, która na zawsze pozwoli zatrzymać najważniejsze chwile w życiu. Niebanalne kadry, mistrzowska gra światłem, uczucia uchwycone na zdjęciach, to wszystko znajdziecie na zdjęciach na stronie Fotografia ślubna Mazury. To wszystko właśnie dla Was. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Działam na terenie całej Polski.
http://http://www.fotografiaslubnamazury.pl/

Leon Drago Fotografia - Kraków

Leon Drago  Fotografia - Kraków
Zapraszam wszystkich do odkrywania piękna w fotografii, tej klasycznej, jak i w nowych nurtach. Dopiero niedawno odkryłem pote-ncjał jaki drzemie w nowych formach „malowania światłem” (fotografa). Zainteresowałem się techniką HDR, gdzie zakresy tonalnej są nieporównywalnie wyższe od tych w fotografii tradycyjnej.
http://www.photo4art.euUrbiCMS 2008