Recenzje
chatterbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.

Wyszukaj stronę        

Hurtownie internetowe

Prezenty na Dzień Babci

Prezenty na Dzień Babci
Prezenty na Dzień Babci eleganckie i śmieszne w internetowej hurtowni Artiko. Oryginalne upominki dla babci w niskich cenach. Szeroki wybór pomysłowych prezentów z okazji Dnia Babci. Trafione i eleganckie pomysły na prezent i duży wybór upominków na Dzień Babci. Mamy szeroki wybór ramek, kubków, poduszek, koszulek oraz wiele innych prezentów na Dzień Babci. U nas znajdziesz właściwy prezent na Dzień Babci
http://www.artiko.com.pl

Hurtownia elektryczna Polimet

Hurtownia elektryczna Polimet
Polimet to najprawdopodobniej najlepsza hurtownia elektryczna na Górnym Śląsku. Stacjonarne siedziby hurtowni znajdziecie w Katowicach i Bielsku-Białej, a w internecie dostępny w całym kraju wirtualny sklep. Oferujemy w nim szeroki wybór akcesoriów, urządzeń elektrycznych i elektrotechnicznych. W sprzedaży oferujemy min.: styczników, przekaźników, przełączników, transformatorów i wszystkiego, co potrzebuje profesjonalny elektryk jak i majsterkowicz. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ofertą Polimet w sklepach stacjonarnych w sklepie wirtualnym.
http://www.polimet.com.pl/

Lampa do salonu lampaLampa.pl

Lampa do salonu lampaLampa.pl
Piękna lampa do salonu to nie tylko oświetlenie. To także ciekawa ozdoba, która przyda wnętrzu charakteru. Jeśli szukasz wyjątkowej lampy w dobrej cenie, sprawdź ofertę sklepu LampaLampa. Znajdziesz tu lampy industrialne, awangardowe i w stylu retro, stylowe lampy żarówki na kablu i wiele innych. Proponujemy również akcesoria oświetleniowe. Kable w oplocie materiałowym czy żarówki, w tym żarówki edisona. Szeroki wybór i dobre ceny. Oryginalne lampy, jakich nie kupisz w sieciówkach. Oprawy inspirowane najświeższymi trendami światowymi.
http://lampalampa.pl/UrbiCMS 2008