Recenzje
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .

Wyszukaj stronę        

Oprogramowanie dla firm

Norma PRO

Norma PRO
Zajmujemy się rozprowadzaniem oprogramowania dla działu budowlanego. Posiadamy wykształconą załogę, który składa się zespół speców od lat kooperujących z przedsiębiorstwami budowlanymi, wspierając w selekcji programów oraz kształcąc kadrę. W naszej ofercie odnaleźć można, uznane za najlepsze i niejednokrotnie docenione oprogramowanie firm: Athenasoft, Microsoft i innych wartościowych marek. Naszym zakupowiczom zapewniamy rychłą i gratisową realizację przesyłki. Dla zainteresowanych przeprowadzamy szkolenia, na których można przeszkolić się z działaniem systemów.
http://www.programy-kosztorysowe.pl

Program do kosztorysowania

Program do kosztorysowania
Dla każdego pracownika kosztorysującego ważne jest to na jakim programie do kosztorysowania będzie wykonywać zlecenie. Program Norma Standard to doskonałe rozwiązanie dla branży budownictwa. Program ma kompletnym pakietem funkcji w obszarze podstawowym w porównaniu do Normy PRO. Program współpracuje z bazą cen co usprawnia wywiązanie ze zlecenia. Na naszej stronie znajdziesz interesujące informacje o programie.
http://www.program-dla-kosztorysantow.pl

Program dla salonu kosmetycznego

Program dla salonu kosmetycznego
Morten.pl jest platformą wspomagającą zarządzanie gabinetami lekarskimi, salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi, a także obiektami rekreacyjnymi i sportowymi. Prosty i intuicyjny program ?szyty na miarę?. Projektując platformę Morten.pl ? skoncentrowaliśmy się na możliwie największej elastyczności systemu, co umożliwia dostosowanie jej pod indywidualne potrzeby każdego gabinetu.Jest to pierwsze kompleksowe oprogramowanie, dzięki któremu można zarządzać kalendarzami pracowników, bez konieczności posiadania strony z dowolnego miejsca o każdej porze dnia i nocy.
http://www.morten.pl

Maxid - usługi informatyczne

Maxid - usługi informatyczne
MAXID POLSKA współtworzy grupę Sigma ID. Grupa zrzesza firmy zajmujące się dostarczaniem rozwiązań związanych z technologią Automatycznej Identyfikacji - kody kreskowe i technologia RFID oraz Znakowaniem Majątku - etykiety, tagi, ribbony i inne materiały eksploatacyjne. Nasze motto brzmi:"Razem możemy więcej"
http://maxid.pl

obsługa informatyczna opole

obsługa informatyczna opole
Proponujemy Państwu kompleksową obsługę informatyczną, zarówno Firm oraz Instytucji Państwowych. Od przeszło 10 lat świadczymy usługi informatyczne na obszarze woj. Opolskiego. Oferujemy doradztwo, sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego. Świadczymy kompleksową obsługę IT firm, instytucji państwowych, jednostek edukacyjnych jak i osób prywatnych. Ogromne doświadczenie oraz skrupulatna wiedza pozwala nam błyskawicznie i skutecznie reagować na potrzeby klienta. Takie podejście może zastąpić stanowisko informatyka, w zamian za obsługę wtedy gdy jest ona konieczna. Pozwoli to zredukować koszty związane z IT.
http://www.alfa-net.biz
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej>UrbiCMS 2008