Recenzje
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Aplikacje mobilne

Broken Rules - aplikacje mobilne

Broken Rules - aplikacje mobilne
Broken Rules - jesteśmy ekspertem wśród firm zajmujących się elektroniczną rozrywką oraz aplikacjami. Chcąc zaprezentować nową, wysoką jakość odważnie łamiemy reguły i konwencje. Zajmujemy się głównie portalami społecznościowymy oraz programami na urządzenia mobilne i gry.
http://www.brokenrules.pl

Promocje

Promocje
Satysfakcjonujące opinie użytkowników innowacyjnej aplikacji na komórkę, PromoHunter, stanowią o znaczącym sukcesie jej autorów, wykwalifikowanych programistów z firmy o tej takiej samej, chwytliwej nazwie. Witryna firmowa PromoHunter.pl opracowana w wersji na PC i smartfony zawiera w sobie precyzyjną, nieskomplikowaną w użyciu wyszukiwarkę ofert ? atrakcyjne promocje cenowe w zasięgu ręki. Jeśli chodzi o wszelkiego typu promocje, aplikacja PromoHunter ułatwia sprawne sprawdzanie pełnozakresowych ofert handlowych ? Kaufland gazetka promocyjna, Jysk gazetka, Real gazetka, Empik wyprzedaż czy Auchan gazetka ? okazyjne promocje na komórce z systemem Android. Zapraszamy do instalacji aplikacji.
http://www.promohunter.pl

Agencja interaktywna Bydgoszcz

Agencja interaktywna Bydgoszcz
Mediart to agencja interaktywna zajmująca się przeprowadzaniem profesjonalnych internetowych kampanii reklamowych. Nasze oferta zawiera między innymi sporządzanie projektów graficznych, tworzenie i pozycjonowanie witryn www, tworzenie aplikacji dedykowanych i działania w zakresie e-commerce. Zapraszamy do sprawdzenia oferty i do współpracy.
http://www.mediart.pl

Internet Software House

Internet Software House
Jeżeli prowadzisz firmę i potrzebujesz profesjonalnych aplikacji mobilnych dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb, koniecznie odwiedź profil znanej agencji interaktywnej w serwisie scribd.com. Znajdują się tutaj ciekawe prezentacje multimedialne, które przedstawiają oferowane usługi firmy, etapy tworzenia aplikacji „szytych na miarę” oraz przykładowe realizacje. Polecamy!
http://pl.scribd.com/user/312698240/IdeoUrbiCMS 2008