Recenzje
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Wyszukaj stronę        

Serwisy komputerowe

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Katowice
Wykonujemy naprawy pogwarancyjne notebooków i laptopów wszystkich marek, oraz wszelakie naprawy uszkodzeń wskutek zalania czy też innych działań niepożądanych. Wykonujemy dogłębną diagnostykę każdego sprzętu, która ma na celu znalezienie wszystkich usterek, określenie ich przyczyn oraz określenie czasu, jaki zajmie serwis. Posiadamy fabryczny system naprawczy, który pozwala na wykonanie napraw nawet najbardziej skomplikowanych usterek. Kontaktujemy się bezpośrednio z każdym klientem. Na terenie aglomeracji śląskiej mamy do zaoferowania również bezpłatny transport - zadzwoń, a kurier odbierze Twój sprzęt prosto z domu lub biura.
http://taumet.pl

Naprawa komputera

Naprawa komputera
Nasz serwis zajmuje się naprawą i czynnościami eksploatacyjnymi dotyczącymi zarówno komputerów stacjonarnych jak i przenośnychlaptopów. Posiadamy doświadczenie i wyposażenie pozwalające na skuteczną pracę z nowoczesnym sprzętem. Nie stanowią dla nas problemu komputery wielu znanych marek. Wykonujemy usługi głównie dla klientów z Górnego Śląska, jednak generalnie nie ma ograniczeń dotyczących obszaru działalności. Prowadzimy również pogotowie komputerowe, co pozwala na bardzo szybką doraźną pomoc klientowi.
http://www.adeesoft.pl

Naprawa komputerów Kraków

Naprawa komputerów Kraków
Serwis komputerowy INT4 w Krakowie, pogotowie komputerowe 7 dni w tygodniu. Oferujemy Państwu szybką pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów z komputerami, siecią i internetem. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy. Nasz serwis komputerowy zapewnia fachową oraz miłą obsługę, szybkie usuwanie awarii i atrakcyjne ceny. Realizacja usługi odbywa się najczęściej w dniu złożenia zamówienia. Zapraszamy do współpracy.
http://www.int4.republika.pl

Serwis komputerowy Bydgoszcz

Serwis komputerowy Bydgoszcz
Firma Polnet oferuje serwis sprzętu komputerowego, zarówno laptopów jak i komputerów stacjonarnych, dla klientów indywidualnych, szkół oraz firm; organizację konferencji, szkoleń i prezentacji, sprzedaż komputerów i akcesoriów komputerowych, projektowanie i montaż sieci informatycznych oraz oprogramowania.
http://www.pol-net.eu/serwis-komputerowy

Usługi informatyczne Kraków

Usługi informatyczne Kraków
Zachęcamy wszystkich do użycia z usług serwisu komputerowego na ulicy Tatarska 5 30-103 Kraków. Kontakt telefoniczny z nami pod numerem (12) 428 20 00. Firma NKK to firma, z 20 letnią historią. Nasz serwis komputerowy, po za ofertą naprawy komputerów dokonuje także inne usługi jak na przykład naprawa komputerów. Na przestrzeni 20 lat naszej działalności, udało się nam wiele razy wygrywać przetargi na dostarczenie sprzętu komputerowego między innymi do Krakowskich Uczelni wyższych. Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy różne usługi informatyczne dla przykładu outsourcing IT lub obsługa informatyczna. Dla osób prywatnych uruchomiliśmy między innymi naprawę komputerów. Zachęcamy do zapoznania się w pełni z naszą ofertą.
http://www.nkk.pl/
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008