Recenzje
Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX. Profesjonalne usługi weterynaryjne zarówno dla hodowców zwierząt jak i zwykłych miłośników zwierząt domowych. Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX zaprasza
Praca Inżynierska za Grosze. Praca Inżynierska za Grosze to strzał w dziesiątkę!
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.

Wyszukaj stronę        

Blogi

Nowinki i wskazówki dla tłumaczy

Nowinki i wskazówki dla tłumaczy
Zapraszamy wszystkich tłumaczy oraz uczących się języka obcego na blog Twoje Tłumaczenia. Piszemy tutaj ciekawe rady z dziedziny kształcenia umiejętności filologicznych i ich szkolenia. Opisujemy tutaj różne metody nauczania języków obcych, a także informacje ze zróżnicowanych języków. Chcesz zostać profesjonalnym translatorem? Piszemy o tym, jak należy pracować, aby wyzbyć się rodzimego akcentu i stać się perfekcyjnym w swojej dziedzinie! Ciekawostki, o których wcześniej nie słyszałeś, a chciałbyś je znać - poznasz na Twoje Tłumaczenia.
http://szwargotnie.weebly.com/

Multitool

Multitool
Poznaj narzędzia, które to mają szerokie zastosowanie. Dowiedz się, jak w prosty sposób jesteś w stanie ułatwić sobie prace przy pomocy przydatności, które zobaczysz na podanej stronie internetowej. Bądź efektywniejszy i uzyskaj całą masę czasu, jaki wykorzystasz do czegoś innego. Niech wymienione na podanej witrynie narzędzia staną się pomocą w organizacji twego miejsca w pracy. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z wielofunkcyjnymi akcesoriami. Dwa w jednym, a nawet kilka w jednym – oto multitool.
http://multidobre.blogspot.com

Tworzenie aplikacji od podstaw

Tworzenie aplikacji od podstaw
Blog tworzenieaplikacji.blogi.pl polecam dla każdego, kto chce zacząć tworzyć aplikacje na smartfony i tablety. Także dla tych, którzy już mają za sobą pierwsze kroki i chcą dodatkowych informacji. Publikuję teksty o projektowaniu aplikacji na systemy Android, iOS i Windows Phone.
http://tworzenieaplikacji.blogi.pl

Najlepsze aplikacje na smartfony

Najlepsze aplikacje na smartfony
Aplikacjenasmartfony.blox.pl dedykuję dla tych, których interesują aplikacje mobilne: nowości, powstawanie i marketing. Interesuję się tematyką aplikacji mobilnych i swoją więdzą zdecydowałem podzielić się na blogu. Przeczytasz tu warte uwagi informacje, które pomogą ci znaleźć ciekawe aplikacje i jak je tworzyć.
http://aplikacjenasmartfony.blox.pl

Marketing mobilny i aplikacje

Marketing mobilny i aplikacje
Wraz z rozwojem aplikacji mobilnych i rynku smartfonów i tabletów na znaczeniu zyskuje marketing mobilny. Na tym blogu dowiesz się jak efektywnie promować aplikacje oraz jak wykorzystać mobile marketing.
http://marketingmobilny.blog.pl

Aplikacje mobilne i marketing

Aplikacje mobilne i marketing
Interesujesz się doniesieniami z branży mobile? Nie musisz szukać dalej. Blog Ulubione Aplikacje został stworzony z myślą o up;owszechnianiu nowinek dotyczących Androida, iOS'a oraz Windows Phone'a. Przeczytasz tutaj o nowych aplikacjach na te systemy mobilne, proces ich tworzenia oraz promowania. Blog zawiera informacje, które mają być przydatne zarówno osobom, które szukają nowych wiadomości o aplikacjach mobilnych, jak również tym, które chcą wdrażać zdobyte informacje w celu tworzenia aplikacji mobilnych.
http://ulubioneaplikacje.blogspot.comUrbiCMS 2008