Recenzje
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.

Wyszukaj stronę        

Programy

Aplikacje mobilne dla każdego

Aplikacje mobilne dla każdego
Blog mobile.blogujacy.pl piszę z pasji do wszystkiego, co można znaleźć na temat branży mobile - stąd nazwa. Na mobile.blogujacy.pl skupiam się na aplikacjach mobilnych, ich tworzeniu i projektowaniu. Dowiesz się tutaj m.in. o nowościach, systemach mobilnych oraz User Experience.
http://mobile.blogujacy.pl

Jak projektować aplikacje mobilne

Jak projektować aplikacje mobilne
Tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne może być trudne, ale z odpowiednimi materiałami wszystko jest możliwe. Blog ów pomoże ci zacząć. Zamieszczam tu przystępne materiały i linki do samouczków, które uważam za najlepsze. Przeczytasz tu także opisy kolejnych etapów projektowania aplikacji mobilnych oraz wskazówki, jak je później skutecznie promować przez marketing mobilny. Dla pogłębienia wiedzy o rynku aplikacji na urządzenia mobilne, publikuję tu również ich omówienia i zestawienia, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco z popularnymi aplikacjami. Liczę, że niniejszy blog będzie dla ciebie pożyteczny. Przyjemnej lektury.
http://projektowanieaplikacji.bloog.pl

Top Aplikacje: najlepsze aplikacje

Top Aplikacje: najlepsze aplikacje
Blog Top Aplikacje - tylko najlepsze aplikacje! Sprawdź, jakie aplikacje są teraz popularne i co warto zainstalować na Androidzie, iOS i Windows Phone. Publikuję recenzje i podpowiadam, które dobre aplikacje pobierzesz za darmo. Lubię wszystko, co mobilne, dlatego oprócz recenzji znajdziesz tu również porównania systemów na urządznie mobilne i opisy sposobów ich tworzenia i reklamowania z użyciem marketingu mobilnego. Nieistotne, czy miałeś już sporo telefonów i setki zainstalowanych aplikacji, czy właśnie masz pierwszego smartfona i szukasz informacji, od czego zacząć. Z tym blogiem będziesz wiedział, co robić!
http://topaplikacje.blogspot.com

Wszystko o aplikacjach mobilnych

Wszystko o aplikacjach mobilnych
Na blogu wszystkieaplikacje.blox.pl znajdziesz informacje o aplikacjach mobilnych, ich tworzeniu i projektowaniu. Ciekawią mnie naprawdę wszystkie aplikacje mobilne: dla biznesu, pomagające w produktywności, do zabawy. Z tej przyczyny w tym miejscu znajdziesz ich recenzje, ale także metody ich projektowania i tworzenia.
http://wszystkieaplikacje.blox.pl

Programy na zlecenie

Programy na zlecenie
Firma specjalizuje się w konstruowaniu oprogramowania działającego na platformach Linux oraz Windows, dla komputerów klasy PC. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji konsolowych, oprogramowania z graficznym interfejsem użytkownika (GUI) oraz gier w technice dwuwymiarowej. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu następujących aplikacji: aplikacje biurowe, korzystające z baz danych; programy statystyczne, przetwarzające duże ilości informacji; programy bazodanowe, wspomagające pracę linii produkcyjnych; programy pomiarowe, przetwarzające dane z zewnętrznych źródeł (np. obrazy z aparatów fotograficznych); gry w technice 2D; skrypty przetwarzające spore ilości informacji tekstowych.
http://www.mivix-software.euUrbiCMS 2008