Recenzje
przewozy do danii. przewozy do danii (561)
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl (198) . Zapraszamy.
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (866)

Wyszukaj stronę        

Programy

Aplikacje mobilne dla każdego

Aplikacje mobilne dla każdego
Blog mobile.blogujacy.pl piszę z pasji do wszystkiego, co można znaleźć na temat branży mobile - stąd nazwa. Na mobile.blogujacy.pl skupiam się na aplikacjach mobilnych, ich tworzeniu i projektowaniu. Dowiesz się tutaj m.in. o nowościach, systemach mobilnych oraz User Experience.
http://mobile.blogujacy.pl

Jak projektować aplikacje mobilne

Jak projektować aplikacje mobilne
Tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne może być trudne, ale z odpowiednimi materiałami wszystko jest możliwe. Blog ów pomoże ci zacząć. Zamieszczam tu przystępne materiały i linki do samouczków, które uważam za najlepsze. Przeczytasz tu także opisy kolejnych etapów projektowania aplikacji mobilnych oraz wskazówki, jak je później skutecznie promować przez marketing mobilny. Dla pogłębienia wiedzy o rynku aplikacji na urządzenia mobilne, publikuję tu również ich omówienia i zestawienia, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco z popularnymi aplikacjami. Liczę, że niniejszy blog będzie dla ciebie pożyteczny. Przyjemnej lektury.
http://projektowanieaplikacji.bloog.pl

Top Aplikacje: najlepsze aplikacje

Top Aplikacje: najlepsze aplikacje
Blog Top Aplikacje - tylko najlepsze aplikacje! Sprawdź, jakie aplikacje są teraz popularne i co warto zainstalować na Androidzie, iOS i Windows Phone. Publikuję recenzje i podpowiadam, które dobre aplikacje pobierzesz za darmo. Lubię wszystko, co mobilne, dlatego oprócz recenzji znajdziesz tu również porównania systemów na urządznie mobilne i opisy sposobów ich tworzenia i reklamowania z użyciem marketingu mobilnego. Nieistotne, czy miałeś już sporo telefonów i setki zainstalowanych aplikacji, czy właśnie masz pierwszego smartfona i szukasz informacji, od czego zacząć. Z tym blogiem będziesz wiedział, co robić!
http://topaplikacje.blogspot.com

Wszystko o aplikacjach mobilnych

Wszystko o aplikacjach mobilnych
Na blogu wszystkieaplikacje.blox.pl znajdziesz informacje o aplikacjach mobilnych, ich tworzeniu i projektowaniu. Ciekawią mnie naprawdę wszystkie aplikacje mobilne: dla biznesu, pomagające w produktywności, do zabawy. Z tej przyczyny w tym miejscu znajdziesz ich recenzje, ale także metody ich projektowania i tworzenia.
http://wszystkieaplikacje.blox.pl

Programy na zlecenie

Programy na zlecenie
Firma specjalizuje się w konstruowaniu oprogramowania działającego na platformach Linux oraz Windows, dla komputerów klasy PC. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji konsolowych, oprogramowania z graficznym interfejsem użytkownika (GUI) oraz gier w technice dwuwymiarowej. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu następujących aplikacji: aplikacje biurowe, korzystające z baz danych; programy statystyczne, przetwarzające duże ilości informacji; programy bazodanowe, wspomagające pracę linii produkcyjnych; programy pomiarowe, przetwarzające dane z zewnętrznych źródeł (np. obrazy z aparatów fotograficznych); gry w technice 2D; skrypty przetwarzające spore ilości informacji tekstowych.
http://www.mivix-software.euUrbiCMS 2008