Recenzje
Zioła na zaparcia. Jakie środki na zaparcia?
Busy dania polska. Busy dania polska (94)
https://www.babiak-meble.pl. https://www.babiak-meble.pl (486)

Wyszukaj stronę        

Programy

Pobieranie z YouTube filmów

Pobieranie z YouTube filmów
Jednym z najpopularniejszych serwisów muzycznych jest YouTube, z którego korzysta miliony użytkowników na dzień. Serwis ów uformował całkowicie nowy świat dla twórców muzyki, jak i ludzi, którzy uwielbiają słuchać muzykę, czy oglądać klipy. Jedyną wadą owego serwisu jest to, że nie możemy pobierać klipów bezpośrednio ze strony. Jednak nie oznacza to, że ściąganie z YouTube jest nieakceptowalne. Wystarczy skorzystać z należytego oprogramowania, lub strony, która udostępnia taką funkcję. Nawet osoba początkująca poradzi sobie z pobraniem własnych ukochanych klipów. Więcej wiadomości wykopiesz na naszej stronie. Zapraszamy!
http://pobieraniezyoutube.webs.com

Norma EXPERT

Norma EXPERT
Nowy program do kosztorysowania Norma EXPERT posiada wiele innowacyjnych rozwiązań wspomagających kosztorysowanie. Nowoczesna funkcjonalność pozwala na: skrócenie czasu wykonywania kosztorysu, dokładniejszą analizę kosztów, edytowanie wydruków z aktywnym podglądem, dodawanie katalogów KNR do grupy co umożliwia szybsze dodawanie nowych pozycji do kosztorysu.
http://www.program-kosztorysowy.com

Programy na zamówienie

Programy na zamówienie
Założyciele portalu coderssoft.pl są doświadczonymi, wysoko wyszkolonymi profesjonalistami w zakresie pisania programów na zlecenie. Kusząca oferta skierowana jest zwłaszcza do studentów, potrzebujących konkretnych programów na zajęcia. Ich istotnym atutem jest zarówno klarowność, jak i prosty styl. Programy realizowane są w językach: Pascal, C++, Delphi, Visual, Basic. Cena oraz termin dostarczenia zamówienia ustalane są indywidualnie. Na witrynie zamieszczono przykładowe aplikacje, chociażby Problem konika szachowego czy Obrót.
http://www.coderssoft.pl/

eKOMAKO Makler

eKOMAKO Makler
eKOMAKO Makler Nieruchomości to funkcjonalne rozwiązanie dla biur nieruchomości. Aplikacja rekomendowana jest przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Zapewniamy m.in. ewidencję ofert sprzedaży, kupna i najmu, czytelne statystyki, nadzór nad agentami i łatwe zarządzanie czasem pracy zespołu. System jest prosty w obsłudze przy zachowaniu bezpieczeństwa danych i wymogów GIODO. Z nami oszczędzasz czas dzięki bezpośrednim eksportom do portali ogłoszeniowych! Wersją ZŁOTA programu umożliwia eksport na wszystkie najbardziej znane portale ogłoszeniowe (lista ta jest na bieżąco poszerzana o Państwa propozycje). Proponujemy również zintegrowaną stronę www, na której oferty pojawiają się na bieżąco po zapisaniu w eMaklerze.
http://program-dla-nieruchomosci.komako.pl

Subiekt

Subiekt
Przedsiębiorstwo Komako, jako autoryzowany partner twórcy oprogramowania InsERT, zaprasza do korzystania z systemów pomagających zarządzać pracą, takich jak Subiekt GT, Rachmistrz czy Rewizor. Zarządzanie działem handlowym, księgowym, kadrami staje się teraz dużo skuteczniejsze, a aktualizacje oprogramowania zapewniają dostęp do aktualnych przepisów prawnych. Programy InsERT są jednymi z najpowszechniejszych na rynku, co najlepiej świadczy o ich jakości. Popraw efektywność swojego przedsiębiorstwa i zamów je już dziś w dziale handlowym firmy KOMAKO. Zapewniamy pomoc naszych pracowników w wyborze odpowiednich modułów i wdrożeniu ich w państwa firmie.
http://insert.komako.plUrbiCMS 2008