Recenzje
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.

Wyszukaj stronę        

Programy

Norma PRO

Norma PRO
Porady dla kosztorysanta w zakresie obsługi Norma PRO - wgrywanie oraz używanie baz cenowych, instalacja programu oraz rozwiązanie problemów z kluczami USB i LPT, ciekawostki, lista KNR w programie Norma PRO i informacje o najnowszych wersjach. Proste i czytelne opisy ze zdjęciami pozwolą szybko rozwiązać problem.
http://www.program-do-kosztorysowania.pl/

Aplikacja SMS

Aplikacja SMS
Aplikacja SMS umożliwiająca wysyłanie smsów przez internet z komórki. Ta mini bramka internetowa jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android, którzy chcą wysyłać smsy przez internet ze swojej komórki. Szybka i łatwa obsługa aplikacji, która jest całkowicie w języku polskim.
http://www.aplikacjasms.pl/

Podpis elektroniczny

Podpis elektroniczny
Podpisz.to to platforma online, dzięki której będziesz miał szansę na podpisanie dokumenty całkowicie przez Internet. Wystarczy, że wgrasz umowy na narzędzie Podpisz.to, a podpisane dowody otrzymasz w ciągu kilku minut.
http://podpisz.to

Ustawienia strony startowej

Ustawienia strony startowej
Statystki te obejmują cały świat, a w samej Polsce najbardziej popularną przeglądarką internetową jest Mozilla Firefox. Odkryć zdołamy niemało innych przeglądarek, ale te dwie wyszczególnione są z pewnością najlepsze. W czasie korzystania z przeglądarki użytkownicy posiadają mnóstwo przeszkód z należytym jej ustawieniem lub uporządkowaniem skonfigurowań do własnych pragnień. Z reguły użytkownicy przeglądarek szukają przewodnika, czy też wiedzy, jak ustawić stronę startową. W rzeczywistości jest to jedna z najprostszych opcji, którą zdołamy zmienić niezwykle szybko w każdej przeglądarce.
http://jakustawicstronestartowa.tumblr.com/

Program dla firmy przewozowej

Program dla firmy przewozowej
Zdobądź więcej Klientów dzięki eKOMAKO Traveler! Aplikacja Traveler umożliwia bookowanie biletów na stronie internetowej firmy, a także dokonywanie płatności elektronicznych. Program pozwala również na obsługę promocji internetowych, dzięki którym możemy zwiększyć sprzedaż biletów. Klienci na stronie www mogą wpisać kod promocji, który otrzymają w newsletterze firmowym przewoźnika lub w ogłoszeniu i wybrać usługę w specjalnej cenie. System pozwala nadzorować okres promocji lub termin przejazdu. Nasza bezpłatna infolinia handlowa 801 109 509.
http://program-dla-przewoznikow.komako.pl

Ściąganie z YouTube MP3

Ściąganie z YouTube MP3
YouTube, to niezwykle słynna strona, która udostępnia szereg filmów online. Na nieszczęście, jak już sam na pewno wiesz nie ma możliwości pobierania tych filmów bezpośrednio z tego serwisu. Na szczęście istnieją aplikacje, jakie gwarantują ściąganie z YouTube i to całkiem za darmo. Jest, to bardzo przydatne i proste. Nawet osoba początkująca poradzi sobie z pobraniem ukochanej muzyki, czy klipu. Oprogramowania, które pozostały stworzone w tym celu umożliwiają, od razu zapis do wybranego przez nas formatu. Świadczy to, że możesz pobierać np. teledyski i od razu przekonwertować je na mp3. Są także strony, jakie udostępniają funkcję pobierania z YouTube, jednak aplikacje są bardziej stabilniejsze.
http://jaksciagaczyoutube.tumblr.comUrbiCMS 2008