Recenzje
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        

Szkolenia

Viable.pl - Kursy komputerowe

Viable.pl - Kursy komputerowe
Viable to serwis gromadzący materiały pomocne w rozwiązywaniu problemów z komputerem. Zawiera przydatne porady, opisy instalacji, kursy programowania oraz wiele innych pomocnych informacji. Użytkownicy mogą dodawać, oceniać i komentować porady, a tym samym pomagać innym osobom w dostępie do przydatnych i interesujących informacji.
http://viable.pl/

ITSTART s.c.

ITSTART s.c.
Wydawnictwo informatyczne, książki ECDL, podręczniki ECDL, kursy ECDL, kursy CISCO CCNA, CISCO DISCOVERY, CISCO EXPLORATION, komputery dla szkół, Nettopy, netbooki, laptopy, tablice interaktywne, projektory multimedialne, promocje dla szkół, drukarki gratis, gwarancja door to door, tanio, pewnie, solidnie, tworzenie i pozycjonowanie stron WWW, e-learning.
http://www.itstart.pl

IT dla firm

IT dla firm
Na stronie prezentujemy Państwu systemy informatyczne dla firm i przedsiębiorstw oraz liczne informacje związane z branżą IT oraz oprogramowaniem dla biznesu. Informacje na stronie są często aktualizowane. Zapewniamy, że zamieszczane przez nas artykuły na naszym blogu zawierają rzetelne i sprawdzone informacje pochodzące z wiarygodnych źródeł. Informacje te dotyczą takich tematów jak: systemy ERP, systemy CRM, programy dla firm, systemy IT dla firm i wiele innych.
http://www.itdlafirm.com.pl

szkolenia komputerowe

szkolenia komputerowe
Centrum Komputerowe ZETO to najstarszy ośrodek kształceń informatycznych w naszym kraju. W naszych szeregach posiadamy wybitnych informatyków co zaowocowało uzyskaniem szeregu autoryzacji światowych liderów oprogramowania, które zapewniają wysoką jakość oferowanych usług. Proponujemy zaawansowane szkolenia autoryzowane przez Microsoft, Novell, szkolenia dla użytkowników komputera w ramach wykorzystywania komputera w komunikacji do wykonywania grafiki i projektowania technicznego, egzaminy w Prometric Testing Centre
http://www.ckzeto.pl

Kursy Access 2013

Kursy Access 2013
Serwis zawiera kursy które nauczą każdą osobę podstaw Accessa 2013. Szkolenia te są w formie filmów. Można w każdej chwili je włączyć i zacząć uczyć się Accessa. Kursy te zostały stworzone przede wszystkim dla pracowników biurowych.
http://accesskurs.pl/

vincilms.com

vincilms.com
Oferująca profesjonalne usługi IT w dziedzinie gospodarowania wiedzą i rozwojem zatrudnianych pracowników firma, jako jedna z pierwszych w branży zaproponowała nowatorskie rozwiązania learning management system na krajowym rynku. Innowacyjna forma specjalistycznych szkoleń dzięki zastosowaniu platformy lms takiej jak vincilms zapewnia wyraźne usprawnienie kontroli nad procesem szkolenia oraz jego zorganizowaniem, efektywną organizację pracy a przede wszystkim masowy system przekazywania wiedzy nieograniczonej liczbie osób bez względu na ich docelową lokalizację.
http://www.vincilms.com
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008