Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (359)
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (22)
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (934)

Wyszukaj stronę        

Audyty

ISO/TS 16949

ISO/TS 16949
Przedmiot działania Biura Certyfikacji GEM stanowi certyfikacja ISO. GEM posiada sprawdzonych audytorów z ogromnym doświadczeniem w sferze certyfikacji ISO jak również zarządzania jakością - między innymi ISO/TS 16949, ISO 27001, ISO 9001. Rzeczowe audyty w gałęziach przemysłu: motoryzacja, elektronika, przemysł precyzyjny.
http://www.tuv-gem.com.pl

Ocena środowiska - pomiary wód

Ocena środowiska - pomiary wód
Implementowanie PRTR w przedsiębiorstwie może być łatwe. Od lat jesteśmy czołowym usługodawcą w tej dziedzinie. Realizowana przez naszą ekipę ocena oddziaływania na środowisko to rzetelny raport, który udostępniamy klientom po zalogowaniu się tutaj. Dzięki temu, że posiadamy do dyspozycji zaawansowane narzędzia, wykonujemy badania niedostępne w innych laboratoriach. Wachlarz usług obejmuje m.in. badania żywności, operaty wodnoprawne czy pakiet analiz (zob. analiza wody i gleby). W przypadku pytań, namawiamy do kontaktu: numer tel. +48 32 449 25 00, mail pl.envi@sgs.com - zapraszamy!
http://www.analizysrodowiska.pl

www.pageorama.com/?p=atex137

www.pageorama.com/?p=atex137
Spółka Atex powstała w 2009 roku oferujemy szkolenia oraz audyty dotyczące bezpieczeństwa wybuchowego w zakładach pracy. Ocenimy stopień zagrożenia,sporządzimy potrzebne raporty oraz znajdziemy sposoby jak podnieść bezpieczeństwo.
http://www.pageorama.com/?p=atex137

grupawolff.sitew.org

grupawolff.sitew.org
Firma zdobywa cenne doświadczenie w dostarczaniu nowoczesnych technologii oraz audytów bezpieczeństwa. W ofercie znaleźć można między innymi bezpieczeństwo wybuchowe, urządzenia do proszków czy technologie procesów. Po więcej informacji zapraszamy na przedstawianą stronę internetową.
http://www.grupawolff.sitew.org

Laboratorium środowiska pracy

Laboratorium środowiska pracy
Niewątpliwie każdy z nas pragnie, aby móc pracować w jak najlepszych i najkorzystniejszych dla swojego stanu zdrowia warunkach, w których nasz organizm nie będzie jakkolwiek zagrożony, a jakość naszej pracy będzie nieustannie maksymalna. Akredytowane laboratorium pracy Envilab-Eko to doświadczona, profesjonalna firma, która zajmuje się wykonywaniem specjalistycznych badań i pomiarów czynników środowiska naszej pracy, a są to np. badania warunków mikroklimatycznych oraz ocena obciążenia pracą fizyczną. Wszystko odbywa się za pomocą najnowszego i najwyższej jakości sprzętu.
http://envilab-eko.com/UrbiCMS 2008