Recenzje
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        

Marketing, reklama

Interaktywny dom mediowy

Interaktywny dom mediowy
W odpowiedzi na dynamiczny postęp reklamy internetowej i rosnące wymagania klientów w tym obszarze, DiGi Media Store ma do zaoferowania okazały zakres obsługi mediowej pod kątem prowadzenia internetowych kampanii reklamowych. Jesteśmy domem mediowym, który specjalizuje się w zakupie mediów internetowych takich jak reklamy typu display, planowaniu i doradztwie, marketingu w wyszukiwarkach SEM, e-mail marketingu, technologiach mobilnych, aplikacjach. W planowaniu kampanii największą uwagę przykładamy do budowania marki w oczach grupy docelowej. Aranżujemy pozytywne relacje między marką a odbiorcą komunikatu.
http://digimediastore.pl

Prywatyzacja szpitali

Prywatyzacja szpitali
Zarządzanie w medycynie odgrywa coraz istotniejszą funkcję. Formedis ? komercjalizacja szpitali. Dla nas każde przekształcenie szpitala w sprawną i optymalnie ekonomicznie instytucję to wyzwanie do którego podchodzimy z najwyższą starannością. Naszym zadaniem jest usprawnienie aktualnego funkcjonowania każdego szpitala bądź przychodni oraz upowszechnienie innowacyjnych standardów, nieobecnych na krajowym rynku. Wszystko po dokładnym porozumieniu z klientem.
http://www.formedis.pl

Kolportaż ulotek Gdynia

Kolportaż ulotek Gdynia
Jeżeli szukacie państwo usługi w zakresie kolportażu ulotek, jednakowoż też innych materiałów reklamowych, to Media Dystrybucja będzie dla Was właściwą firmą. Jesteśmy spółką z wieloletnim bagażem doświadczeń na rynku, a naszymi głównymi przedmiotami działalności są prenumeraty gazet, plakatowanie, kolportaż ulotek, wynajem hostess oraz inne usługi dystrybucyjne.
http://www.media-dystrybucja.pl

Druk na PCV

Druk na PCV
Kiedy zlecamy parę wydruków tego samego plakatu, możemy poprosić o dodanie tekstu bądź ilustracji, co spowoduje, że każdy z nich będzie unikatowy a jednocześnie nie podniesie to kosztów wydruku. Drukarnie cyfrowe z każdym dniem zdobywają coraz większą popularność, a druk offsetowy stopniowo rozpoczyna odchodzić w niepamięć. Nie dość, że drukowanie metodą cyfrową jest tańsze niż metodą tradycyjną, to koszty utrzymania i eksploatacji sprzętu są o sporo mniejsze, dzięki czemu korporacje nie są skazane na wysokie inwestycje.
http://wielkiedrukowanie.pl/

Oklejanie samochodu - reklama

Oklejanie samochodu - reklama
Lippol Signs Reklama Wizualna świadczy kompleksowe usługi reklamowe, w tym i oklejanie aut firmowych oraz oklejanie innych pojazdów. W ofercie firmy znajdują się również: szyldy i tablice reklamowe, oklejanie witryn sklepowych, obsługa billboardów reklamowych, reklama mobilna ( billboard na kółkach ). Świadczymy usługi zarówno na obszarze województwa dolnośląskiego jak i w całym kraju.Wieloletnie doświadczenie pomaga nam w projektowaniu, sporządzaniu oraz obsłudze wszelkich form reklamy. Posiadamy wielu stałych klientów. Staramy się rozwijać swoje usługi oraz dodawać nowe, aby w pełni zadowolić klientów. Zapraszamy po reklamy!
http://www.reklamki.pl
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 dalej>UrbiCMS 2008