Recenzje
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.

Wyszukaj stronę        

Folie, taśmy

Folie pęcherzykowe

Folie pęcherzykowe
Firma Draco została założone w w 2001 roku. Główną dziedziną Draco jest wyrób i sprzedaż folii (np. folie pęcherzykowe wykorzystywane do osłony towarów w trakcie transportu) oraz taśm: taśmy samoprzylepne z nadrukiem, taśma pakowa itp. Oferujemy również pianki polietylenowe, które amortyzują ewentualne wstrząsy podczas przewozu. Draco to dystrybutor materiałów o bardzo wysokiej jakości. Dostały one certyfikaty ISO 9002 oraz, a także atesty PZH i certyfikaty bezpieczeństwa..
http://www.draco.net.pl

Producent folii stretch

Producent folii stretch
Folia stretch jest powszechnie stosowanym produktem służącym do pakowania oraz zabezpieczania wszelkich ładunków. Ze względu na swoją wysoką elastyczność i rozciągliwość, folia stretch ma szerokie zastosowanie w handlu, hurtowniach, przemyśle i nie tylko. Przedsiębiorstwo Panda Import oferuje wysokiej jakości folie strech, taśmy pakowne i wiele innych produktów pomagających zabezpieczyć ładunek.Od wielu lat cieszymy się zaufaniem naszych klientów. Folia stretch ma bardzo szerokie zastosowanie w pakowaniu przedmiotów. Służy do owijania lekkich i średnio ciężkich ładunków na paletach przy pomocy urządzeń ręcznych lub mechanicznych.
http://www.pandaimport.pl/

Folia stretch

Folia stretch
RAJPAK to firma specjalizująca się w produkcji różnego rodzaju opakowań. Jednym z zasadniczych artykułów zakładu jest folia stretch. Idealnie nadaje się do zastosowań magazynowych. Zabezpiecza swoją zawartość przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniem. Ułatwia przewóz towaru na palecie. Ładunek zapakowany w folię stretch nie tylko jest bezpieczny, ale także ładnie się prezentuje. Folia mocno się rozciąga, do 250% swojej powierzchni. RAJPAK posiada w sprzedaży folie stretch ręczne oraz maszynowe. Artykuły występują w rozmaitych barwach i rozmiarach.
http://www.rajpak.pl/

nowy dziennik biblioteki publicznej

nowy dziennik biblioteki publicznej
Wszystko dla bibliotek GROPIUS proponuje wyposażenie biblioteki w wiele artykułów przydatnych w pracy bibliotekarza. Znajdą Państwo w naszej ofercie: wózki na książki,wózki na akta, drabinki biblioteczne,podpórki do książek i podpórki do segregatorów. Produkujemy także wszelkie druki biblioteczne: karty katalogowe, karty czytelnika i księgi inwentarzowe. W naszym sklepie znajda Państwo pomoce do napraw: bezkwasowe taśmy do napraw książek, folię do okładania książek. Promujemypaski 3M
http://dlabibliotek.pl/

Folia ogrodnicza

Folia ogrodnicza
Firma EUROFOLIE.PL zajmuje się sprzedażą artykułów dla budownictwa, ogrodnictwa oraz rolnictwa. Proponujemy najwyższej jakości asortyment pochodzący od prestiżowych producentów. W katalogu mieści się między innymi folia ogrodnicza dostępna w różnych rozmiarach. Posiadamy także folie budowlane, geowłókninę i kratkę trawnikową. Sprzedajemy tylko certyfikowany towar odpowiadający najwyższym standardom jakości. Świadczymy usługi w oparciu o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę naszego personelu.
http://eurofolie.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008