Recenzje
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.

Wyszukaj stronę        

Folie, taśmy

Folie pęcherzykowe

Folie pęcherzykowe
Firma Draco została założone w w 2001 roku. Główną dziedziną Draco jest wyrób i sprzedaż folii (np. folie pęcherzykowe wykorzystywane do osłony towarów w trakcie transportu) oraz taśm: taśmy samoprzylepne z nadrukiem, taśma pakowa itp. Oferujemy również pianki polietylenowe, które amortyzują ewentualne wstrząsy podczas przewozu. Draco to dystrybutor materiałów o bardzo wysokiej jakości. Dostały one certyfikaty ISO 9002 oraz, a także atesty PZH i certyfikaty bezpieczeństwa..
http://www.draco.net.pl

Producent folii stretch

Producent folii stretch
Folia stretch jest powszechnie stosowanym produktem służącym do pakowania oraz zabezpieczania wszelkich ładunków. Ze względu na swoją wysoką elastyczność i rozciągliwość, folia stretch ma szerokie zastosowanie w handlu, hurtowniach, przemyśle i nie tylko. Przedsiębiorstwo Panda Import oferuje wysokiej jakości folie strech, taśmy pakowne i wiele innych produktów pomagających zabezpieczyć ładunek.Od wielu lat cieszymy się zaufaniem naszych klientów. Folia stretch ma bardzo szerokie zastosowanie w pakowaniu przedmiotów. Służy do owijania lekkich i średnio ciężkich ładunków na paletach przy pomocy urządzeń ręcznych lub mechanicznych.
http://www.pandaimport.pl/

Folia stretch

Folia stretch
RAJPAK to firma specjalizująca się w produkcji różnego rodzaju opakowań. Jednym z zasadniczych artykułów zakładu jest folia stretch. Idealnie nadaje się do zastosowań magazynowych. Zabezpiecza swoją zawartość przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniem. Ułatwia przewóz towaru na palecie. Ładunek zapakowany w folię stretch nie tylko jest bezpieczny, ale także ładnie się prezentuje. Folia mocno się rozciąga, do 250% swojej powierzchni. RAJPAK posiada w sprzedaży folie stretch ręczne oraz maszynowe. Artykuły występują w rozmaitych barwach i rozmiarach.
http://www.rajpak.pl/

nowy dziennik biblioteki publicznej

nowy dziennik biblioteki publicznej
Wszystko dla bibliotek GROPIUS proponuje wyposażenie biblioteki w wiele artykułów przydatnych w pracy bibliotekarza. Znajdą Państwo w naszej ofercie: wózki na książki,wózki na akta, drabinki biblioteczne,podpórki do książek i podpórki do segregatorów. Produkujemy także wszelkie druki biblioteczne: karty katalogowe, karty czytelnika i księgi inwentarzowe. W naszym sklepie znajda Państwo pomoce do napraw: bezkwasowe taśmy do napraw książek, folię do okładania książek. Promujemypaski 3M
http://dlabibliotek.pl/

Folia ogrodnicza

Folia ogrodnicza
Firma EUROFOLIE.PL zajmuje się sprzedażą artykułów dla budownictwa, ogrodnictwa oraz rolnictwa. Proponujemy najwyższej jakości asortyment pochodzący od prestiżowych producentów. W katalogu mieści się między innymi folia ogrodnicza dostępna w różnych rozmiarach. Posiadamy także folie budowlane, geowłókninę i kratkę trawnikową. Sprzedajemy tylko certyfikowany towar odpowiadający najwyższym standardom jakości. Świadczymy usługi w oparciu o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę naszego personelu.
http://eurofolie.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008