Recenzje
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Zespoły muzyczne

Zespół weselny Śląsk

Zespół weselny Śląsk
Zespół weselny Nostrado to Twoja muzyka na wesele na Śląsku (Katowice, Tychy, Oświęcim). Nasz zespół to także wodzirej prowadzący zabawy weselne. Oferujemy także oświetlenie sceny, parkietu oraz efekty dymne.
http://www.nostrado.pl

Zespół Bazar: wesela

Zespół Bazar: wesela
BAZAR to dynamiczny zespół, który łatwo dopasowuje się do każdego charakteru imprezy. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę imprez okolicznościowych, takich jak: uroczystości weselne, jubileusze, studniówki, bale, festyny, imprezy taneczne itp. Główne atuty zespołu to bardzo dobry wokal damsko-męski, oraz aktywnie grający muzycy. Zespół występuje w różnych składach: - Skład 3 osobowy : instrumenty klawiszowe, gitara, wokal damsko-męski. - Skład 4 osobowy : instrumenty klawiszowe, gitara, perkusja akustyczna, wokal damsko-męski. ( Na żywo)
http://www.zespolnawesele.eu

Zespoły na wesele- cała Polska

Zespoły na wesele- cała Polska
Kapelo jest bezpłatnym portalem weselnym gwarantującym odkrycie zespołu albo dj-a weselnego, a dodatkowo umożliwia wstawić za darmo własne usługi osobom zajmującym się oprawą muzyczną.
http://kapelo.pl

Holidaymusic.pl

Holidaymusic.pl
Planujecie ślub? Muzyka na weselu to ważna część uroczystości. Zespół Holiday Music sprawi, że wszyscy na weselu będą się dobrze gościć i bawić na weselu! Gramy na weselach od wielu lat - posiadamy doświadczenie, jak grać. Gramy zarówno na dużych weselach jak i na mniejszych kameralnych - graliśmy już w Wyszkowie, Przasnyszu, Ostrołęce, czy Szczytnie. Posiadamy pokaźne doświadczenie i dobrze wiemy, że co powinniśmy grać, dlatego przed każdą imprezą konsultujemy się co do granego repertuaru na weselu. Sprawdź naszą witrynę i do kontaktu!
http://www.holidaymusic.plUrbiCMS 2008