Recenzje
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.

Wyszukaj stronę        

Fotografia ślubna

Karol Chaba Studio Fotograficzne

Karol Chaba Studio Fotograficzne
Karol Chaba jest kompetentnym fotografem, specjalizującym się w fotografii ślubnej. Tworzy wyjątkowe fotografie, oddające emocje tego, najważniejszego w życiu każdego z nowożeńców dnia. Oprócz dokumentacji uroczystości ślubu oraz imprezy weselnej, w skład oferty wchodzi także sesja plenerowa. Udostępniona jest ponadto możliwość kupna wielu dodatkowych, atrakcyjnych pamiątek ślubnych. Są to m.in. fotografie na płótnie, fotoksiążka, fotoalbum, czy zdjęcia w drewnianym pudełku z wygrawerowanym logo. Na stronie www karolchaba.pl możecie znaleźć szczegóły oferty i przykładowe fotografie par, które zaufały Karolowi Chabie.
http://www.karolchaba.pl

Damian Stoszko

Damian Stoszko
Damian Stoszko to miłośnik fotografowania. Nie traktuje więc własnej pracy wyłącznie jako formy zarobku. Spośród oferowanych usług, dominuje jest fotografia ślubna. Profesjonalnie zajmie się on ślubną sesją plenerową, a także fotoreportażem z samego wydarzenia. Wykona dla klienta także sesje rodzinne oraz portretowe. Fotografuje przeważnie na Dolnym Śląsku, jednakże wybierze się do klienta nawet poza nasz kraj. Decyzję o wyborze fotografa warto poprzedzić zapoznaniem się z jego portfolio udostępnionym na stronie internetowej. Wybierz twórcze podejście do fotografii Damiana Stoszko.
http://damianstoszko.com

Fotografia ślubna konin

Fotografia ślubna konin
Oto prezentujemy zakład, którego atutem jest wspaniała fotografia ślubna konin. Nie jesteśmy zwyczajnym panem z aparatem. Dysponujemy wysoce zaawansowanym technologicznie sprzętem do wykonywania tego typu prac. Przekłada się to bezpośrednio na oferowaną wam jakość. Prosimy koniecznie skontaktować się z nami w celu dopracowania szczegółów zlecenia.
http://www.fotografia-slubna-konin.pl/

Fotografia ślubna Warszawa

Fotografia ślubna Warszawa
Profesjonalny fotograf ślubny, na wesele. Sesje zdjęciowe w plenerze, narzeczeńskie, rodzinne, chrzty. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, pokazy i zawody sportowe. Realizujemy foto i wideoreportaże timelapse. Działamy na terenie woj. mazowieckiego - Płońsk, Warszawa, Płock, Ciechanów, Mława i okolice.
http://mmstudio.media.pl/

Fotoreportaż ślubny

Fotoreportaż ślubny
Organizacja wesela to ogromne wyzwanie dla narzeczonych. Począwszy od ustalenia daty wesela oraz dokonania niezbędnych rezerwacji jak sala weselna, oprawa muzyczna oraz zakupu ubioru, przychodzi moment na pytanie jaki jest najlepszy fotograf na wesele oraz najlepszy kamerzysta na wesele? Fotografia ślubna to bardzo ważny element w trakcie tego wyjątkowego dnia. Dobry fotograf na wesele i kamerzysta na wesele cechują się tym iż w subtelny sposób współtowarzyszą młodej parze. Wykonują zdjęcia ślubne i film ślubny oraz uwieczniają prawdziwe emocje.
http://dopolnocy.pl/
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej>UrbiCMS 2008