Recenzje
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .

Wyszukaj stronę        

Przemysł

Laminat Poliestrowo Szklany

Laminat Poliestrowo Szklany
Przedsiębiorstwo Buster - specjalizuje się w przetwórstwie materiałów poliestrowych, jak np. pojemniki na odpady, wysokiej jakości zlewozmywaki z żywic poliestrowych oraz wyposażenie budynków inwentarskich, wyroby z betonu polimerycznego (polimerobeton). Buster wyróżnia doskonała jakość wyrobów.
http://www.firmabuster.pl

Podajniki pneumatyczne

Podajniki pneumatyczne
Firma JARTECH - dostawca całych linii do obróbki plastycznej. W skład takich linii wchodzą m.in. prasy mimośrodowe MIOS, podajniki pneumatyczne do taśmy lub do drutu HERRBLITZ, prostowarki oraz odwijaki HERRBLITZ, obcinaki do taśmy i do drutu. Oprócz wyżej wymienionych elementów w naszej ofercie znajdują się sprężyny tłocznikowe ISO 10243 firmy SPECIAL SPRINGS, sprężyny gazowe również firmy SPECIAL SPRINGS, sprężyny elastomerowe (poliuretanowe), sprężyny talerzowe. Wykonujemy również sprężyny wg wytycznych zamawiającego. Nie wprowadzamy ilości minimalnych.
http://www.obrobkaplastyczna.pl/

Transtools Sp. z o.o.

Transtools Sp. z o.o.
Głównym profilem działalności przedsiębiorstwa TRANSTOOLS Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest produkcja hydraulicznych pomp i silników tłoczkowych oraz części zamiennych. W ofercie odnajdziesz także szeroki asortyment urządzeń, takich jak: piły taśmowe, piły brzeszczotowe, wiertarki, młoty, klucze udarowe, szlifierki, zestawy do nawiercania, stopowania i cięcia czynnych rurociągów. Firma świadczy poza tym serwis oraz naprawy pomp i silników hydraulicznych Bosch-Rexroth, Hydromatik, Kawasaki, Vickers, Bucher, Volvo i.in.
http://www.transtools.pl

Mieszanki gumowe

Mieszanki gumowe
Proponujemy Państwu produkty gumowe najwyższej jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w fabrykacji wyrobów gumowych możemy zapewnić najwyższą jakość. Począwszy od podkładek przez węże, profile aż po mieszanin gumowe, wszelki nasz produkt charakteryzuje się wysoką jakością i szczególną dokładnością stworzenia. Zapraszamy do zaznajomienia się z całkowitą propozycją naszej firmy na naszej stronie www.
http://www.gumawicherek.pl

Doradztwo ekologiczne Lubuskie

Doradztwo ekologiczne Lubuskie
Utylizacja odpadów Gorzów to nic innego jak ich niszczenie w odpowiedni sposób, o czym mowa na mocy prawa o ochronie środowiska. Do tego typu zanieczyszczeń wliczamy azbest Gorzów, oraz odpady medyczne Gorzów, zaś odpowiednio i według prawa transport odpadów Gorzów i utylizacja odpadów lubuskie odbywa się poprzez znaną w regionie Gorzowa Wielkopolskiego firmę ? PUE, rozwinięcie skrótu: Przedsiębiorstwo Usług Ekologicznych. Do wyjątkowo szkodliwych zanieczyszczeń należy azbest Gorzów, natomiast transport odpadów
http://www.pue-eko.pl

Producent sprężyn - ALMECH

Producent sprężyn - ALMECH
Producent sprężyn, czyli Firma ALMECH, została utworzona przez Alinę i Stanisława Jasik, zaistniała na początku lat 90-tych. Na chwilę obecną jest już firmą wielopokoleniową. Sprężyny nie są oczywiście jedynym naszym produktem. W swojej ofercie posiadamy także zawleczki, kształtki oraz spinki.
http://www.almech.com.pl
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>UrbiCMS 2008