Recenzje
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.

Wyszukaj stronę        

Wynajem

Czekoladowe Fontanny Warszawa

Czekoladowe Fontanny Warszawa
Witryna firmy zajmującej się sprzedażą i wynajmem czekoladowych fontann na terenie całego kraju. Posiada odpowiednie fontanny odmiennej wielkości oraz przystosowuje je do wymagań i oczekiwań klienta. Fontany czekoladowe stały się ostatnio niezwykle atrakcyjnym dodatkiem w ciągu wszelakiego rodzaju imprez. W czasie każdego przyjęcia tworzą miejsca szczególnie ciekawe gości oraz stanowią udaną zabawę. Czekoladowe fontanny szczególnie sprawdzają się na komuniach, weselach imprezach okolicznościowych a także w czasie wielu innych wydarzeń.
http://www.colan.pl

Magazyny mazowieckie

Magazyny mazowieckie
Nowoczesne magazyny! Nasza firma zajmuje się gospodarką magazynową oraz logistyką w okolicach Piaseczna k/Warszawy. Firma działa od 2004 roku. Dysponujemy magazynami o całkowitej powierzchni około 70 000m2. Oferujemy magazyny łącznie z powierzchniami biurowymi w przedziale od 400m2 do 16 000m2. Mamy certyfikowane regały wysokiego składowania, odpowiednio dopasowane wózki do ich obsługi oraz inny sprzęt konieczny w magazynie.
http://www.pov.com.pl

Hale magazynowe na wynajem

Hale magazynowe na wynajem
Serwis ma na celu przedstawienie najważniejsze kryteria i czynniki wpływające na rynek wynajmu powierzchni magazynowych. Magazyny muszą być zlokalizowane blisko dużych aglomeracji oraz umożliwiać optymalny dojazd. Magazyny mogą być wykorzystywane również jako pomieszczenia produkcyjne. Konstrukcje magazynów na wynajem muszą być zaprojektowane w sposób umożliwiający przystosowanie powierzchni do potrzeb klienta. Część powierzchni magazynowej można w miarę potrzeb przeznaczyć na punkt serwisowy oraz pomieszczenia socjalne.
http://www.halawswieciu2.pl/

Nieruchomości komercyjne

Nieruchomości komercyjne
Nieruchomości komercyjne to z reguły powierzchnie biurowe lub magazyny albo hale produkcyjne. Początkujący przedsiębiorca dysponujący niewielkim kapitałem zaczyna budować firmę od wynajęcia odpowiedniego obiektu. Po rozbudowaniu i ustabilizowaniu swojej firmy oraz dysponując odpowiednim kapitałem może odpowiednie nieruchomości kupić lub wybudować własne. Tak właśnie wykorzystuje się magazyny i hale produkcyjne. Jeśli mowa o powierzchniach biurowych, to budowa własnego biurowca opłaca się tylko dużym firmom o zasięgu krajowym lub światowym. Małe firmy korzystają głównie z wynajmu powierzchni biurowych. Popyt na te usługi jest ciągle duży i firmy budujące biurowce na wynajem starają się to wykorzystać budując nowe obiekty.
http://www.nieruchomoscikomercyjne.powiat.pl/

szkolenia wrocław

szkolenia wrocław
Wynajem sal, sala konferencyjna, sala szkoleniowa sala komputerowa Wrocław. Sale mieszczą się na I piętrze w budynku C.H. Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Sale idealnie nadają się do zorganizowania szkoleń, konferencji, wykładów, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych i spotkań biznesowych. Proponujemy Państwu nowoczesną, ergonomiczną i klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 25 m2, dla sześciu osób i trenera/szkoleniowca oraz nowoczesną, ergonomiczną, przestronną salę szkoleniowo - komputerową o powierzchni 75 m2
http://www.afkszkolenia.pl/
<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008