Recenzje
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!

Wyszukaj stronę        

Ogrody

Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów
Planowanie i tworzenie terenów zielonych to ważny zakres działalności firmy Home & Green. W ramach wykonawstwa proponujemy hydrosiew, zasadzanie drzew i krzewów, instalację małej architektury. Nie są nam nieznane analizy przestrzenne, widokowe, czy też miejskie. Jesteśmy otwarci na ambitne wyzwania i nietypowe zlecenia.
http://www.homeandgreen.pl/

Krzewy

Krzewy
Gospodarstwo Szkółkarskie Gorgolewscy to nasza specjalizacja w sadzeniu wspaniałych drzewek i krzewów dekoracyjnych już od 1997 roku. W ofercie kompani znajdują się głównie drzewka i krzaki dekoracyjne w uprawie doniczkowej, które doskonale nadają się do skalniaków przydomowych, parków i innych terenów zielonych. Główny trzon naszej oferty stanowią iglaki. Na klientów czekają takie rośliny jak popularna tuja w różnych rodzajach, która cieszy się szczególnie ogomnym powodzeniem. Również jałowiec we wszelkich odmianach – sabiński, pośredni czy płożący jest nie rzadko wybieraną ozdobą.
http://www.ozdobne-krzewy.eu

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe
W naszej ofercie znajdą państwo ogrody zimowe, które możemy stworzyć na wasze indywidualne, dopasowane do waszych potrzeb, zamówienie. W naszej ofercie również: okna pasywne, drzwi drewniane, fasady i wiele więcej.
http://rduch-borek.pl/

Oczka wodne Kraków Royal Garden

Oczka wodne Kraków Royal Garden
Royal Garden został stworzony przez zespół profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu, tworzeniu i pielęgnacji terenów zielonych. Firma oferuje kompleksową obsługę ogrodów (projektowanie, realizacja projektu, opieka), zakładanie trawników, akwenów wodnych, np.: oczek, stawów, całościowe wykonawstwo altan, pergoli, ławek, przystanków autobusowych, śmietników. Royal Garden zajmuje się tworzeniem planów i wykonawstwem systemów nawadniających, drenażowych oraz instalacji świetlnych, zakładaniem nasadzeń na budynkach, aranżacją balkonów, tarasów itp..
http://www.royalgarden.pl/

Zakładanie ogrodów Szczecin

Zakładanie ogrodów Szczecin
Każdy chce posiadać doskonały, ładny ogród, jednak nie każdy umie go urządzić. To w żadnym razie nie znaczy, że nie każdy może się takim ogrodem cieszyć! Pracownia projektowania krajobrazu Justyny Dąbrowskiej w Szczecinie kreuje i realizuje wszelkie prace powiązane z aranżem ogrodów, które zachwycają właścicieli i ich gości.
http://dabrowskaa.pl

Alpine Plants

Alpine Plants
Strona (sklep) oferuje do sprzedaży rzadkie rośliny górskie alpejskie pochodzące z gór Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Nowej Zelandii oraz cieniolubne byliny. Uzupełnieniem sklepu są galerie zdjęć roślin w ogrodzie oraz ze stanowisk ich naturalnego występowania. Tutaj można zamówić m.in. takie rośliny jak wawrzynek Daphne, goryczka Gentiana, pierwiosnek Primula, Anemonella, Callianthemum, Loiseleuria, paprocie górskie, wierzba Salix, epimedium Epimedium, Sanguinaria. Kolekcję roślin prowadzi merytorycznie dr Tomasz Kubala.
http://www.alpine-plants.euUrbiCMS 2008