Recenzje
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Ogrody

Projekty ogrodów Warszawa

Projekty ogrodów Warszawa
Zielone dachy cieszą się uznaniem. Sprawują funkcję ozdobną i zabezpieczającą. Nawet skąpa zieleń ulepsza mikroklimat obiektu, doskonale izoluje energię i wstrzymuje spływ deszczówki. Podejmując decyzję o założeniu ogrodu na dachu, skorzystaj z usług naszej firmy w Warszawie. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem w wykonawstwie wszelkich pomysłów z dziedziny architektury krajobrazu. Oferujemy również udział w pracach sezonowych i porady przez cały rok.
http://www.ogrodowasceneria.pl

studnie głębinowe

studnie głębinowe
Studnie.biz - każdy chce mieć w domu czystą i zdrową wodę, a więc nic prostszego wystarczy skontaktować się z naszą firmą w celu badania oraz odwiertu pod studnię. Oprócz tego wykonujemy również odwierty pod pompy ciepła i odwierty geotermalne. Ponieważ jesteśmy wielce kompetentną i wyspecjalizowaną firmą każdemu klientowi jesteśmy w stanie wypełnić zamówioną usługę po najniższych cenach na rynku. Dzięki najnowszej technice wiertniczej wykonujemy nawet 300 metrowe odwierty, nad czym czuwają nasi wyspecjalizowani ludzie, którzy posiadają niezbędne pełnomocnictwa przy odwiercie tak dużych studni. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, jako że zdrowa woda to zdrowy człowiek.
http://www.studnie.biz

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe
TS Polska Sp. z o.o. zaistniała w 1999 r. jako przedstawiciel przedsiębiorstwa TS Aluminium Profilsysteme. TS od ponad 30 lat zajmuje się sprzedażą oraz projektowaniem konstrukcji aluminiowych i ogrodów zimowych. TS Aluminium jest w tej dziedzinie wiodącym producentem. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, trwałością oraz estetyką. Oferujemy pomoc w pomiarach, pomoc w montażu, a także szkolenia sprzedawców i montażystów. Siedzibą firmy jest Radom.
http://www.ts-alu.pl

Meble do ogrodu

Meble do ogrodu
Porządnie wykonane meble ogrodowe z różnorodnych rodzajów drewna oraz rattanu i metalu. W ofercie stylowe, komfortowe krzesła i fotele, stabilne ławy oraz stoły o różnych formach i gabarytach. Entuzjaści spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu mogą kupić również zestawy mebli do ogrodu. Yucca zapewnia doręczenie produktów w niedługim czasie ? waga nie ma znaczenia. Typy przesyłki: standardowe, kopertowe i paczkowe oraz przesyłki na palecie.
http://www.e-yucca.pl

Kosiarki

Kosiarki
PHU Plon jest przedsiębiorstwem z długoletnim doświadczeniem w sprzedaży maszyn wykorzystywanych w ogrodnictwie oraz drobnego sprzętu dla specjalistów. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży hurtu oraz detalu maszyn w rodzaju kosiarki, glebogryzarki, kosy, sadzonki, wertykulatory, szpadle, traktorki, nawadniacze. Plon w sklepie internetowym posiada obfity wybór wysokiej klasy sprzętu do pielęgnacji ogrodu.
http://www.plon.com.plUrbiCMS 2008