Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.

Wyszukaj stronę        

Domy

Wszystko o domach prefabrykowanych

Wszystko o domach prefabrykowanych
Budowa wymarzonego domu niekoniecznie musi ciągnąć się latami - w dzisiejszych czasach wystarczy już kilka miesięcy. Pragnąc wprowadzić się tak szybko, powinniśmy zdecydować się na dom prefabrykowany. Budynki z tej kategorii uchodzą za wytrzymalsze od tych, stawianych w tradycyjny sposób - wynika to z faktu, że gotowe elementy wytwarzane są w fabrykach, w warunkach sprzyjających perfekcyjnemu wykonaniu i poddaniu prefabrykatów kontroli technicznej.
http://www.domy-prefabrykowane.net.pl

Ekologiczne domy energooszczędne

Ekologiczne domy energooszczędne
Zaplanowanie domu niskoenergetycznego to nieomal bojowe zadanie dla architekta, który powinien w tym przypadku wykazać się dużym doświadczeniem na placu budowy i wiedzą. Architekt, który projektuje ekologiczne domy energooszczędne, powinien być obeznany z najróżniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, jakie pozwolą mu na stworzenie projektu takiego domu. Na energooszczędność wpływa wiele cech, dotyczą one zarówno samego projektu domu ekologicznego, jak i położenia go w terenie, używanych materiałów budowlanych, urządzeń grzewczych czy też systemu wentylacji. O szczegółach dowiesz się z naszej witryny internetowej.
http://www.domyekologiczne.net.pl

Domy energooszczędne

Domy energooszczędne
Strona zawiera wszelkie niezbędne informacje o budownictwie energooszczędnym: czym jest dom energooszczędny, w jaki sposób można obniżyć wykorzystanie energii na ogrzanie domu i wody, jak ograniczyć koszty utrzymania domu, jakie są tanie i ekologiczne źródła ciepła do ocieplenia budynku, gdzie usytuować dom i co wziąć pod uwagę w jego projekcie. Dodatkowo przedstawiamy najświeższe technologie grzewcze, pozwalające zaoszczędzić pieniądze: pompy ciepła, kotły grzewcze, wentylacja z odzyskiem ciepła, kolektory słoneczne.
http://www.domyenergooszczedne.info

Konstrukcje Drewniane

Konstrukcje Drewniane
Kompleksowe źródło wiedzy dotyczące konstrukcji drewnianych. Co to są konstrukcje drewniane i czym się charakteryzują? Co powoduje, że drewno jest idealnym artykułem budowlanym? Na czym opierać sie obróbka drewna? Co to są elementy prefabrykowane i gdzie się je stosuje? Jak uchronić drewno przed negatywnym działaniem czynników z zewnątrz? Jaka jest różnica między balami pełnymi a półbalami? Czym jest budownictwo szkieletowe? Dajemy odpowiedź na te a także wiele innych pytań na temat konstrukcji drewnianych.
http://www.konstrukcjedrewniane.info.pl

kotły grzewcze defro

kotły grzewcze defro
Budujesz instalację centralnego ogrzewania budynku i wody? Proponujemy piece stalowe. Dzięki nam niedrogo i skutecznie zaprojektujesz układ ogrzewania przy jednoczesnej ochronie otoczenia, dzięki wykorzystaniu energii solarnej skupianej przez kolektory solarne. Podpowiemy jak dobrać poszczególne detale instalacji do możliwości, rodzaju układu i warunków budynku. Dla wygody proponujemy zasilacze paliwa grzewczego, które są zautomatyzowanie i nie potrzebują dozoru człowieka. Dzięki naszej ofercie będzie ciepło, ekologicznie a i portfel nie pozostanie pusty.
http://www.budujemycieplydom.pl/
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>UrbiCMS 2008