Recenzje
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.

Wyszukaj stronę        

Gastronomia

Restauracja Bazyliszek Warszawa

Restauracja Bazyliszek Warszawa
Serdecznie zapraszamy do Restauracji Bazyliszek mieszczącej się na Rynku Starego Miasta 1/3 w Warszawie. Nasze inspirujące wnętrza, profesjonalna obsługa, wykwintne dania oraz cykliczne promocje sprawią, że wieczór spędzony w Bazyliszku będą Państwo wspominać do czasu kolejnej wizyty w naszej restauracji.
http://www.bazyliszek.waw.pl

Ekspres do kawy Saeco warszawa

Ekspres do kawy Saeco warszawa
Firma doradcza Ekspresy Do Kawy COM dzierżawi świetne ekspresy do kawy. Gwarantujemy kompletną obsługę od szkolenia do serwisowania. Co więcej prowadzimy usługi doradcze. Do naszych urządzeń zaliczymy: wysokiej jakości ekspres Jura, porządny ekspres Saeco oraz kapitalny ekspres Delonghi. Współpracujemy z renomowanymi producentami: Jura, Saeco, Delonghi czy Gaggia.
http://www.ekspres-do-kawy.com

Automaty vendingowe

Automaty vendingowe
Twoja spółka chce rozpocząć działalność na automatach vendingowych i samosprzedających? Jeśli tak to ślicznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej opisywanej przeze mnie firmy. Trudnimy się produkcją automatów samosprzedających. Z opisywaną tutaj firmą zdołasz zarobić w kilka tygodni spore pieniądze, przekonaj się na własnej skórze jak sprawne bywają automaty vendingowe czy kanapek. Po więcej szczegółów zachęcam na moją stronę internetową. Automaty vendingowe to nasza branża.
http://www.ice-coke.pl

Catering Poznań

Catering Poznań
Firma Trocadero poleca usługi cateringowe na najwyższym poziomie, oferuje także wynajem namiotów bankietowych. Namioty naszej firmy stały w wielu miastach na terenie Wielkopolski oraz innych regionach Polski, podczas różnego rodzaju imprez. Zapraszamy na naszą witrynę internetową. Świadczymy catering na wysokim poziomie! Organizujemy bankiety, imprezy firmowe, przyjęcia kameralne, imprezy plenerowe, obiady i lunche dla firm. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Współpraca z naszą firmą jest miła i bezproblemowa. Gwarantujemy obsługę najwyższej jakości.
http://www.trocadero.pl

Cemol-catering Katowice

Cemol-catering Katowice
Firma cateringowa "Cemol" działa na rynku od 1998 roku. Posiada bardzo bogatą ofertę usług. realizuje zlecenia firm telekomunikacyjnych, farmaceutycznych, banków takich jak:PTK Centertel, Telekomunikacji Polskiej, Izby Notarialnej, Okręgowej Izby Radców Prawnych, TP Edukacja i Wypoczynek, Banku BPH, PFIZER, GLAXO, MSD, JOHNSON & JOHNSON, ASTRA ZENECA, NOVARTIS, LILLY, SCHERING i wiele innych.
http://www.cemol.pl/

Jedzenie na wynos Kraków

Jedzenie na wynos Kraków
Catering pod Dębami to smakowity i ceniony catering w Krakowie. W naszej ofercie znajdują się pierogi, naleśniki, puchary sałatkowe, wyroby garmażeryjne, dania mięsne i jarskie - wszystkie potrawy są profesjonalnie przygotowane i dowożone w dowolne miejsce Krakowa i okolic. Świadczymy usługi: jedzenie na telefon, jedzenie na wynos, obsługujemy przyjęcia oraz bankiety w Krakowie i najbliższej okolicy. Jeżeli masz ochotę na domowy obiad lub treściwe śniadanie, urządzasz przyjęcie i nie chcesz całego dnia spędzić w kuchni - wypróbuj nasz profesjonalny catering! Kraków, ul. Pod Dębami 1, tel. 12 262 42 48 lub 504 530 704.
http://www.cateringpoddebami.pl
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej>UrbiCMS 2008