Recenzje
praca magisterska przykłady. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska przykłady i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
przykładowe prace inżynierskie. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę przykładowe prace inżynierskie i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        

Opakowania foliowe

Opakowania foliowe

Opakowania foliowe
Nasza firma istnieje już od 1990 roku i proponujemy Państwu wyroby o najwyższej jakości i przystępnych cenach. Firma ma wieloletnie doświadczenie w handlu folią oraz w produkcji opakowań foliowych do celów przemysłowych, spożywczych, reklamowych i innych. Zajmujemy się również sprzedażą szerokiej gamy materiałów związanych z opakowaniami. Opakowania nasze mogą posiadać różne wymiary i grubości, zgodnie z przeznaczeniem i potrzebami klienta.
http://www.opak-fol.pl

Folia-Stretch.pl - Folia Stretch

Folia-Stretch.pl - Folia Stretch
EFEKT Plus z Rzeszowa to znana firma produkcyjna, która wyspecjalizowała się w wytwarzaniu artykułów do opakowań, gdzie zasadniczym produktem jest folia stretch. W naszej ofercie udostępniamy folię ręczną, maszynową, jak również jumbo. Folia u nas wytwarzana występuje w kilku szerokościach i grubościach. Oferujemy także folię wielowarstwową o dobrych parametrach kleistości oraz sprężystości. Podczas produkcji wykorzystujemy technikę wylewu o nazwie CAST. Dzięki wdrożeniu w 2007 roku systemu ISO, produkujemy materiały najwyższej jakości, dzięki czemu byliśmy wielokrotnie nagradzani. Wszystkie zamówienia na folie należy nadsyłać na ogólnodostępny numer fax lub też na adres poczty elektronicznej.
http://www.folia-stretch.pl/

Woreczki foliowe

Woreczki foliowe
Rubyco Sp. z o.o. to producent różnorodnego typu opakowań wykonanych z folii, które mają rozległe zastosowania. Główną branżą firmy Rubyco są worki foliowe na pieczywo, w tym małe woreczki foliowe. Specjalistyczne maszyny pakujące - worki typu z perforacją, polietylenowe, wicket, woreczki z nadrukiem.
http://www.rubyco.pl

Producent opakowań TUBUS.

Producent opakowań TUBUS.
Firma TUBUS funkcjonuje od 1993 roku i od chwili założenia wyróżniamy się najwyższym, profesjonalnym poziomem W produkcji używamy najwyższej jakości surowce pochodzące z znakomitych firm, stąd też nasze opakowania wyróżniają się idealną przezroczystością, co umożliwia wszechstronną prezentację walorów pakowanych produktów. Nasza oferta zawiera obszerną gamę opakowań standardowych. Jednocześnie możemy zrealizować nietypowe, indywidualne zamówienia, uwzględniając sugestie naszych Klientów. Oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie opakowań z transparentnej folii przezroczystej.
http://www.tubus.com.pl

Opakowania foliowe - Jędruś.

Opakowania foliowe - Jędruś.
Nasza firma oferuje usługi z zakresu opakowań foliowych, tacek, perforacji na folii. Duży standard wykonania tych wyrobów daje wysokie zadowolenie partnerom. Folia termokurczliwa spełnia wszystkie normy używania. Opakowania stanowią konkretny teren rynku towarów gotowych czy akcesoriów. Nasze folie stretch, opakowania papierowe i inne są godne polecenia. Wykonujemy własne usługi na bezkonkurencyjnym poziomie dając jak największy poziom satysfakcji każdego klienta. Ta firma gwarantuje zgodnego z ustaleniami wykonania każdego zadania.
http://www.bbird.pl
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008