Recenzje
chatterbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.

Wyszukaj stronę        

Odzież

Odzież ciążowa, zabawki dla dzieci

Odzież ciążowa, zabawki dla dzieci
Internetowy sklep dla kobiet, które mimo wielu codziennych obowiązków chcą czuć się swobodnie i modnie. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria dla kobiet, młodych matek czy tych, które chcą być zawsze modne i atrakcyjne. Serdecznie zapraszamy!
http://www.zigzaki.pl

Suknie ślubne

Suknie ślubne
Hurtownia Casablanca zajmuje się importem sukien ślubnych, zapraszamy salony do współpracy jak i klientki indywidualne. Oferujemy wybór z pośród 300 wzorów i modeli sukien, oraz szeroki wybór dodatków ślubnych takich jak rękawiczki, welony ,szale, halki, bolerka ,biżuteria itp. Każdą suknię z katalogu można zamówić w rozmiarze 32-56. Możemy również każdą z prezentowanych sukien uszyć na miarę. Możliwe są również modyfikacje przedstawionych modeli według życzenia potencjalnego odbiorcy, Modyfikacje nie powodują zmiany ceny wzoru. Np. suknia z trenem suknia bez trenu. Każda suknia posiada wiązany gorset usztywniony fiszbinami ,(na zamówienie na zamek) . Zainteresowanym przesyłamy katalog . Zapraszam
http://www.sukniecasablanca.pl

Tanie ciuchy używane

Tanie ciuchy używane
Zapraszam na zakupy.U mnie znajdziesz markowe używane ciuszki za grosze.Przyjemne zakupy bez wychodzenia z domu.Osoby z trójmiasta po wcześniejszym ustaleniu mają możliwość odbioru osobistego.
http://lumpeksowo.otwarte24.pl/

Producent odzieży dziecięcej

Producent odzieży dziecięcej
Firma "BEJMERT" zajmuje się produkcją odzieży dziecięcej i istnieje na rynku od 1982 r. Jest to mała, ale prężnie rozwijająca się rodzinna firma. Zajmujemy się produkcją odzieży dla niemowląt, której podstawowym surowcem jest bawełna. Wszystkie produkty firmy zastały poddane badaniom technologicznym, które wykazały że spełniamy unijne normy, czego dowodzi zdobyty certyfikat "BEZPIECZNY DLA DZIECKA". Produkcję opieramy tylko na bazie najlepszych polskich surowców, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.
http://www.bejmert.pl

Jftrading - Hurtownia dla maluchow

Jftrading - Hurtownia dla maluchow
Firma nasza jest bezpośrednim importerem dziecięcej markowej odzieży z Unii Europejskiej oraz USA. Sprzedajemy wyłącznie nowe produkty pochodzące z outletów, oraz nadwyżki produkcyjne.Sprzedajemy wyłącznie ORYGINALNE produkty światowych marek. Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie. Dzięki bezpośredniemu importowi gwarantujemy nowe, markowe produkty dla dzieci, w atrakcyjnych cenach hurtowych, do sprzedaży detalicznej. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.
http://www.jftrading.eu

guziki

guziki
Guziki na pewno będziemy zadowoleni jeśli guziki będą odpowiednio zrobione. Spółka jaką posiadamy posiada wiele w swojej kolekcji guzików. Na pewno będziemy zadowoleni że wszystko będzie odpowiednio dla nas przygotowane. To bardzo istotne ażeby wszystko było odpowiednio dla nas przygotowywane. Wszystko może być odpowiednio dla nas przygotowane tylko w ten sposób będziemy zadowoleni że wszystko będzie stosownie dla nas przygotowane.
http://www.promoda.plUrbiCMS 2008