Recenzje
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        

Opakowania tekturowe

Opakowania tekturowe

Opakowania tekturowe
Jesteśmy rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkującą i dystrybucją opakowań tekturowych. Stawiamy na profesjonalną i nowoczesną obsługę. Entuzjazm i zaangażowanie zespołu skutkują wysoką jakością produktów i komfortem współpracy dla naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się opakowania tekturowe 3 i 5 warstwowej oraz z mikrofali, w gramaturze od 380-780 gr/m2.
http://www.kamipak.pl

Kartony

Kartony
Spółka Igopak produkuje opakowania tekturowe i kartonowe, tak dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Są to różne opakowania jednostkowe oraz zbiorcze. Zaliczają się do nich między innymi powszechnie stosowane kartony klapowe oraz wykrojnikowe kartony fasonowe. Jesteśmy bardzo elastyczni i na zlecenia wykonujemy także nietypowe produkty. Zależnie od oczekiwań zamawiającego, do ich produkcji wykorzystujemy tekturę falistą 3 lub 5-cio warstwową. Kartony i pudełka produkcji Igopak wyróżnia wysoka estetyka, a także optymalny stosunek jakość/cena. Polecamy nasze produkty!
http://www.igopak.com.pl

Kartony sklep

Kartony sklep
Sklep producenta pudeł kartonowych - i-kartony.pl. Asortyment to własne produkty oraz różne artykuły niezbędne do pakowania i wysyłek: taśmy pakowe, folie stretch, koperty. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Polecamy!
http://i-kartony.pl

Producent butelek plastikowych

Producent butelek plastikowych
WAMA opakowania to uznany producent opakowań plastikowych z niespełna trzydziestoletnią tradycją. Oferowane opakowania z tworzyw sztucznych na przykład kanister 1l czy 300ml, znakomicie sprawdzają się w różnorakich dziedzinach. Korzystają z nich firmy z branży budowlanej, farmaceutycznej, kosmetycznej oraz rolnicy i ogrodnicy, a także weterynarze. Dopełnienie propozycji firmy WAMA opakowania stanowią wuwuzele i plastikowe bransoletki.
http://www.wama-opakowania.eu

Opakowania kartonowe Łódź

Opakowania kartonowe Łódź
Opakowania czyli wyroby naszego przedsiębiorstwa MAKBET używane są w wielu gałęziach, przykładowo: spożywczej, chemicznej, tekstylnej, meblarskiej i w obszarze samej poligrafii. Dlatego, że zlokalizowani jesteśmy w Łodzi, to działając w okolicach tego miasta proponujemy przede wszystkim: opakowania kartonowe Łódź, opakowania tekturowe Łódź i kartony Łódź.
http://www.makbet.com.pl

Producent kartonów

Producent kartonów
Pośród różnorodnego typu zabezpieczeń, jakie mają za cel ochronę transportowanych towarów, dużą popularnością odznaczają się pudła kartonowe. Bez względu na branże, kartony stanowią ważny element ochrony dla różnorodnych towarów. A jeśli są to opakowania kartonowe, które prezentuje Kartop – renomowany producent kartonów, ochrona takiego rodzaju, zapewniona jest na rewelacyjnym poziomie. Różnorodnej grubości bądź też z wybranym nadrukiem kartony klapowe przez Kartop proponowane, nabyć da się między innymi przez tę stronę w sieci internetowej.
http://www.kartop.pl
<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008