Recenzje
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!

Wyszukaj stronę        

Klimatyzacja i wentylacja

Serwis i montaż klimatyzacji

Serwis i montaż klimatyzacji
FU Fachowiec oferuje instalacje i montaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz serwis i konserwację klimatyzatorów. Firma oferuje również fachowe doradztwo techniczne oraz pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego oraz wykonanie i naprawę instalacji elektrycznych.
http://www.fu-fachowiec.pl

Klimatyzacja Warszawa

Klimatyzacja Warszawa
Firma AC4U KLIMATYZACJA oferuje usługi w zakresie branż jakimi jest klimatyzacja, wentylacja i automatyka budynkowa. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy swoją wiedzę i doświadczenie w powiązaniu z pasją ciągłego rozwoju czynią naszą firmę idealnym partnerem w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji. Otwartość na innowacje techniczne oraz determinacja w poznawaniu nich daje gwarancję oferowania przez nas jedynie rozwiązań sprawdzonych i niezawodnych. Oferujemy kompleksowe projektowanie i montaż realizacji freonowych systemów klimatyzacyjnych typu split, multisplit, systemy modułowe DVM, VRV i VRF. Jednocześnie świadczymy usługi związane z serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zarówno gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.
http://www.ac4u-klimatyzacja.pl

Klimatyzacja sprzedaż

Klimatyzacja sprzedaż
Podstawowym zadaniem wentylacji jest wymiana powietrza w budynku. Sprawnie działająca wentylacja pozwala skutecznie usuwać dwutlenek węgla, parę wodną, alergeny oraz zapachy unoszące się w powietrzu wewnątrz pomieszczeń. Skuteczność wentylacji zależy od właściwego doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz do budynku, zapewnienia odpowiedniego przepływu pomiędzy pomieszczeniami i sprawnego usunięcia zanieczyszczonego powietrza.
http://www.greka.com.pl

Karsa Klima

Karsa Klima
Karsa Klima Gdańsk to firma, której głównymi obszarami działalności są sprzedaż i serwis sprzętów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, a również automatyki. Sprzedawana przez nas klimatyzacja dostępna jest wraz z profesjonalnym montażem. W późniejszym czasie świadczymy serwis zarówno gwarancyjny, jak też pogwarancyjny. Serwis klimatyzacji a także montaż klimatyzacji wykonywany jest przez solidne i fachowe ekipy, które są systematycznie szkolone w specjalistycznych ośrodkach.
http://karsaklima.pl

Chłodnictwo przemysłowe LODOS.

Chłodnictwo przemysłowe LODOS.
Od początku naszej wieloletniej działalności użytkujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, które pozwalają na wysoką jakość produktów i usług. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, niezależnie od tego czy jest to komora chłodnicza, budowa kompletnej instalacji chłodniczej w supermarkecie czy projekt i wykonanie baru lodowego.
http://www.lodos.pl

Klimatyzacja Gorzów

Klimatyzacja Gorzów
Firma Technikinstal działa na rynku od wielu lat, dzięki czemu posiada duże doświadczenie w sprzedaży oraz montażu klimatyzacji i wentylacji do każdego rodzaju pomieszczenia. Firma posiada swój oddział w Gorzowie Wielkopolskim a jej obszar działania to województwo Lubuskie oraz Wielkopolska a także Zachodniopomorskie. Posiada niezbędne uprawnienia i kadrę techniczną do wykonawstwa instalacji wentylacyjnej chłodniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.
http://www.technikinstal.pl/
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008