Recenzje
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to najlepsza oferta na rynku!
Józefa Chełmońskiego. Pałac w Radziejowicach to doskonałe miejsce dla miłośników twórczości jednego z największych polskich artystów - Józefa Chełmońskiego . Serdecznie zapraszamy
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.

Wyszukaj stronę        

Taxi

Taxi Katowice 7 taksówka mercedes

 Taxi Katowice 7 taksówka mercedes
Nowoczesna katowicka taksówka, reprezentacyjna limuzyna, kremowy mercedes klasy E (211), oferuje przejazdy biznesowe (VIP) oraz prywatne w bardzo komfortowych warunkach. Wykonuje przewozy biznesowe oraz obsługę uroczystości rodzinnych takich jak ślub, wesele, wieczór kawalerski, chrzciny, urodziny i inne. Nadaje się doskonale do przewozu osób pragnących poczuć się jak VIP. Prowadzi ją bardzo doświadczony i kulturalny kierowca z wieloletnim stażem. Możliwy odbiór klientów z lotnisk: Katowice Pyrzowice, Kraków Balice, Wrocław i Warszawa Okęcie. Bardzo korzystne promocje dla firm i dla klientów indywidualnych. Płatność gotówką lub kartami płatniczymi także typu elektron.
http://www.taxi-mercedes.eu

taxi Bielsko

taxi Bielsko
Taxi bielsko to zgrany zespół profesjonalnych kierowców, którzy traktują swoją pracę z pasją. Nasza korporacja zajmuje się obsługą Klientów biznesowych i prywatnych. Jeździmy z Państwem od wielu lat i przez ten czas wypracowaliśmy komfortowe i korzystne cenowo rozwiązania. Nasze pojazdy są wyposażone w najnowsze systemy nawigacji GPS, aby jazda przebiegała sprawnie i terminowo. Taksówki są bezpiecznym i przyjaznym środkiem lokomocji prywatnej. Bezpieczeństwo, szybka i sprawna organizacja przejazdów oraz miła atmosfera to priorytety naszej korporacji Taxi bielsko biała. Często wozimy podróżnych, udających się do portów lotniczych: Katowice-Pyrzowice i Balice. Zależy Ci na szybkim dotarciu pod wybrany adres, nasza taksówka całodobowo czeka!
http://www.taxi-bielsko.plUrbiCMS 2008