Recenzje
buty dla facetów alvo. buty dla facetów alvo
Polski producent obuwia męskiego. Polski producent obuwia męskiego
Polski producent obuwia. Polski producent obuwia

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

BKD Home

BKD Home
Grupa BKDHOME jest właścicielem trzech marek Zebranodesign, Nuvolariparquet oraz Glaswerk. Zebranodesign specjalizuje się w produkcji schodów o niepowtarzalnym wyglądzie, Nuvolariparquet jest producentem luksusowych desek podłogowych natomiast Glaswerk zajmuje się specjalistycznymi konstrukcjami szklanymi. Każda z wyżej wymienionych firm ma do zaproponowania unikalny design w dziedzinie schodów, podłóg oraz balustrad. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy wstanie świadczyć kompleksowe usługi. Dlatego też nasza propozycja adresowana jest do ludzi o wysublimowanym i niebanalnym guście, którym świadczymy wszechstronne oraz całościowe usługi, poczynając od projektu, poprzez montaż, a kończąc na serwisie wnętrza domu.
http://www.bkdhome.pl/

Hurtownia Elektryczna Elektryk

Hurtownia Elektryczna Elektryk
Firma Elektryk Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo na rynku usług elektrycznych. Polem naszego działania jest: hurtownia elektryczna, instalacje elektryczne, prefabrykacja rozdzielnic, alarmy, UPS, inteligentne budynki (KNX i BMS), serwerownie, sieci strukturalne, automatyka, monitoring, telewizja przemysłowa oraz szkolenia SEP. Główną siedzibą firmy jest miasto Kalisz. Jako producent oferujemy: szafy rozdzielcze i rozdzielnice. Jako wykonawca projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne.
http://www.elektryk.net.pl

Pokoje do wynajęcia Polkowice

Pokoje do wynajęcia Polkowice
Jesteśmy znaną na rynku firmą ogólnobudowlaną z niezwykle bogatym doświadczeniem. Mamy potrzebną wiedzę i profesjonalny personel. Proponujemy ogólny zakres usług budowlanych w tym jesteśmy dobrzy w zabezpieczeniu budynków przed oddziaływaniem szkód górniczych oraz renowacją starego budownictwa. Polkowice to miasto, w którym mieści się nasza siedziba. Posiadamy też pokojami do wynajęcia w Polkowicach dla firm i pracowników.
http://uslugibudowlanekubiak.pl/index.php/wynajem-pokoi

okna Wrocław

okna Wrocław
Firma ASC działa na terenie Wrocławia już od przeszło 10 lat. Trudni się świadczeniami różnorakiego stylu bezpośrednio związanymi z branżą okienniczą. Długie doświadczanie firmy umożliwiło zawiązanie kooperacji z najlepszymi ekspertami , a ponadto fabrykami z całej Polski , a dodatkowo kontynentu co niedwuznacznie bywa zapewnieniem najwyższej jakości produktów , a ponadto świadczeń, które przedsiębiorstwo nam oferuje. Jeżeli ciekawi Cię zakres wykonywanych poprzez korporację działań, nie zwlekaj i skontaktuj się już obecnie!
http://acs-wroc.pl/

Garaż tynkowany

Garaż tynkowany
Przedsiębiorstwo o szerokim zakresie działalności oferuje całkowite budownictwo garaży o dowolnych konstrukcjach w tym: tynkowanych i z blachy. Poza tym zakład świadczy usługi związane z: instalacją bram segmentowych, zakładaniem osprzętu do bram garażowych. Zakład posiada ogromne zapoznanie się w rynku budowy garaży tynkowanych i jest w stanie zagwarantować swoim klientom jakość wykonania na niedoświadczonym u innych firm poziomie. Gwarancja na cały sprzęt jest szczególnie długa.
http://garaze-tynkowane.plUrbiCMS 2008