Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

więźby dachowe

więźby dachowe
Firma Konstrukcje Dachowe działa od marca 2008 r. Jej głównym atutem są ludzie z dużym doświadczeniem zawodowym w branży drzewnej. Domeną firmy jest projetkowanie oraz produkcja konstrukcji drewnianych. Konstrukcje te prznaczone są dla budownictwa mieszkaniowego, ale także rolniczego i przemysłowego. Firma gwarantuje, że wszystkie materiały, użyte do produkcji konstrukcji posiadają atesty i są najwyższej jakości. Głównymi elementami, wykonywamnymi przez firme są wiązary dachowe, konstrukcje dachowe i więźby dachowe.
http://dachowekonstrukcje.com

Projekty domów tanich w budowie

Projekty domów tanich w budowie
Często, pomimo tego iż marzymy o własnym domu, nie jesteśmy w stanie zrealizować tego marzenia ze względów finansowych. Dzięki nam jest to teraz nieco łatwiejsze. Oferta naszego biura projektowego DOMuS obejmuje bowiem projekty domów tanich w budowie, dzięki czemu możecie Państwo zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy i spożytkować ją na przykład na wyposażenie nowego domu. Nasz doświadczony i pełen pasji zespół z chęcią udzieli Wam wszystkich wskazówek, a wszystkie projekty takich domów możecie Państwo już teraz zobaczyć na naszej stronie internetowej.
http://www.domus.wroc.pl

Materiał budowlane Kościerzyna

Materiał budowlane Kościerzyna
W naszym markecie budowlanym Pekrol w Kościerzynie znajdziecie państwo doskonałej jakości materiały budowlane oraz Meble Kościerzyna. Prowadzimy także składy węgla kościerzyna, oraz sklep z artykułami wędkarskimi.
http://pekrol.com

Nowoczesne drewniane domy.

Nowoczesne drewniane domy.
Dzisiaj próbujemy żyć nie tylko zgodnie z naturą, bardzo ekologicznie, ale również szalenie ekonomicznie. Dlatego też bynajmniej nie dziwi fakt, iż coraz częściej decydujemy się na wysokiej jakości domy energooszczędne firmy ERGOTECH. Tego typu konstrukcje są nie tylko ekonomiczniejsze w samej budowie, ale również w codziennym utrzymaniu. Bezspornie nowej technologii domy szkieletowe są ogromną rewolucją na rynku budowniczym. Dzięki ich znakomitej konstrukcji sam proces budowy domu skraca się nawet dwu lub trzykrotnie, co wpływa na obniżenie kosztów. ERGOTECH to olbrzymia ulga dla domowego portfela.
http://energooszczedne.szkieletowe-domy-drewniane.waw.pl/

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz
DecoreArt specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, domów, apartamentów, wnętrz użytkowych. Osoby zainteresowane wykonaniem projektu aranżacji wnętrz zapraszamy na spotkanie w naszej pracowni, ul. Kulczyńskiego 10 lok 21, 02-777 Warszawa, oraz od kontaktu telefonicznego pod numerem (+48) 22 643 28 70 i (+48) 697 213 186 lub kontaktu na nasz adres mailowy info@decoreart.pl Projekty wnętrz, które można wykonać w naszej pracowni zawierają: kompleksową aranżację wnętrza, zaczynając od przebudowy ścian poprzez wybór podłóg, mebli, wyposażenia, kolorów, kończąc na, detalach, elementach dekoracyjnych oraz kolorystyce. Więcej szczegółów na www.decoreart.pl
http://www.decoreart.plUrbiCMS 2008