Recenzje
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Projekty domów

Projekty domów
Firma PProjekt ma zaszczyt przedstawić Państwu swoją ofertę. Projekty domów są u nas zrobione z najwyższą klasą przez naszych architektów. Gwarancja najniższych cen bez prowizji - tylko u nas. Posiadamy kilka tysięcy projektów domów jednorodzinnych - każdy znajdzie coś dla siebie.. Więcej na temat naszej różnorodnej oferty znajduje się na portalu.
http://www.pprojekt.pl/

Probud.com.pl

Probud.com.pl
Jesteśmy firmą, która budownictwem trudni się już kilka lat. Posiadamy bardzo duże zaplecze budowlane wraz z biurem projektów. W swojej historii wybudowaliśmy mnóstwo budynków i realizowaliśmy znane projekty. Nasza firma została mnóstwo razy doceniona na rynku budowlanym poprzez liczne nagrody. Jeśli pragną Państwo zamieszkać w mieszkaniu wybudowanym poprzez naszą firmę, warto zainteresować się naszą witryną internetową. Przedstawiamy tam nasze nasze obecne realizacje, jak także budynki w czasie budowania. Kompletna oferta naszych lokali zamieszczona jest także na stronie internetowej. Zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą bo na pewno warto, nasza oferta to głównie mieszkania w Warszawie.
http://www.probud.com.pl

Parkiety egzotyczne

Parkiety egzotyczne
Nasza spółka oferuje mocne podłogi drewniane, mamy towary tylko najwyższej klasy. Jako producent deski podłogowej z przyjemnością podejmiemy współdziałanie z kontrahentami na obszarze całego kraju. Proponujemy szeroką gamę towarów. W naszej propozycji jest mozaika przemysłowa, powinno się dodatkowo odszukać drewno kominkowe. Istnieje sposobność negocjacji cen, w zależności od typu danego tworzywa. Więcej wiadomości jest na stronie www. Obecnie zatrudniamy sporo osób, ciągle się rozwijając. Wszelkie surowce są obrabiane na innowacyjnych liniach produkcyjnych.
http://www.parkietydabex.pl

Nowe mieszkania w Krakowie

Nowe mieszkania w Krakowie
Od kilkunastu lat trudnimy się budową mieszkań w Krakowie i okolicy. Zrealizowaliśmy już kilkanaście realizacji i ciągle wykonujemy nowe projekty. Nasza witryna prezentuje dokładnie nasze inwestycje, zarówno te wykonane, jak także te które realizujemy. Plusem prezentowanej firmy jest przystępny kontakt z klientami, bez żadnych przedstawicieli. Jeżeli myślą Państwo o nabyciu mieszkania, warto bezpośrednio skontaktować się z naszą firmą. Zaprezentujemy dokładną propozycję naszych mieszkań i w razie decyzji pomożemy również z finansowaniem. Jesteśmy solidnie działającą firmą, które ceni sobie dobro każdego klienta. Na początek zapraszamy na naszą stronę www.
http://www.semaco-ig.pl

Naprawy konstrukcji CFK CFRP

Naprawy konstrukcji CFK CFRP
Firmat Top Building oferuje kompleksowe wykonanie prac remontowych i naprawczych konstrukcji żelbetowych i stalowych oraz wykonywanie diagnoz i ekspertyz w dziedzinie zużycia konstrukcji żelbetowych. Przy wykonywaniu naprawy konstrukcji betonowej firma używa takich materiałów jak taśmy węglowe CFK, materiały ochronne/chemoodporne i inne. Diagnostyka wykonywana jest z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz w porozumieniu z ośrodkami uniwersyteckimi.
http://topbuilding.plUrbiCMS 2008