Recenzje
wycena diamentów. wycena diamentów
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien
producent obuwia Alvo-Shoes. producent obuwia Alvo-Shoes

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Projekty domów

Projekty domów
Firma PProjekt ma zaszczyt przedstawić Państwu swoją ofertę. Projekty domów są u nas zrobione z najwyższą klasą przez naszych architektów. Gwarancja najniższych cen bez prowizji - tylko u nas. Posiadamy kilka tysięcy projektów domów jednorodzinnych - każdy znajdzie coś dla siebie.. Więcej na temat naszej różnorodnej oferty znajduje się na portalu.
http://www.pprojekt.pl/

Probud.com.pl

Probud.com.pl
Jesteśmy firmą, która budownictwem trudni się już kilka lat. Posiadamy bardzo duże zaplecze budowlane wraz z biurem projektów. W swojej historii wybudowaliśmy mnóstwo budynków i realizowaliśmy znane projekty. Nasza firma została mnóstwo razy doceniona na rynku budowlanym poprzez liczne nagrody. Jeśli pragną Państwo zamieszkać w mieszkaniu wybudowanym poprzez naszą firmę, warto zainteresować się naszą witryną internetową. Przedstawiamy tam nasze nasze obecne realizacje, jak także budynki w czasie budowania. Kompletna oferta naszych lokali zamieszczona jest także na stronie internetowej. Zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą bo na pewno warto, nasza oferta to głównie mieszkania w Warszawie.
http://www.probud.com.pl

Parkiety egzotyczne

Parkiety egzotyczne
Nasza spółka oferuje mocne podłogi drewniane, mamy towary tylko najwyższej klasy. Jako producent deski podłogowej z przyjemnością podejmiemy współdziałanie z kontrahentami na obszarze całego kraju. Proponujemy szeroką gamę towarów. W naszej propozycji jest mozaika przemysłowa, powinno się dodatkowo odszukać drewno kominkowe. Istnieje sposobność negocjacji cen, w zależności od typu danego tworzywa. Więcej wiadomości jest na stronie www. Obecnie zatrudniamy sporo osób, ciągle się rozwijając. Wszelkie surowce są obrabiane na innowacyjnych liniach produkcyjnych.
http://www.parkietydabex.pl

Nowe mieszkania w Krakowie

Nowe mieszkania w Krakowie
Od kilkunastu lat trudnimy się budową mieszkań w Krakowie i okolicy. Zrealizowaliśmy już kilkanaście realizacji i ciągle wykonujemy nowe projekty. Nasza witryna prezentuje dokładnie nasze inwestycje, zarówno te wykonane, jak także te które realizujemy. Plusem prezentowanej firmy jest przystępny kontakt z klientami, bez żadnych przedstawicieli. Jeżeli myślą Państwo o nabyciu mieszkania, warto bezpośrednio skontaktować się z naszą firmą. Zaprezentujemy dokładną propozycję naszych mieszkań i w razie decyzji pomożemy również z finansowaniem. Jesteśmy solidnie działającą firmą, które ceni sobie dobro każdego klienta. Na początek zapraszamy na naszą stronę www.
http://www.semaco-ig.pl

Naprawy konstrukcji CFK CFRP

Naprawy konstrukcji CFK CFRP
Firmat Top Building oferuje kompleksowe wykonanie prac remontowych i naprawczych konstrukcji żelbetowych i stalowych oraz wykonywanie diagnoz i ekspertyz w dziedzinie zużycia konstrukcji żelbetowych. Przy wykonywaniu naprawy konstrukcji betonowej firma używa takich materiałów jak taśmy węglowe CFK, materiały ochronne/chemoodporne i inne. Diagnostyka wykonywana jest z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz w porozumieniu z ośrodkami uniwersyteckimi.
http://topbuilding.plUrbiCMS 2008