Recenzje
Pisanie prac z informatyki. Pisanie prac z informatyki
Praca magisterska kosmetologia. Praca magisterska kosmetologia
Prywatne korepetycje w Katowicach - język polski. Prywatne korepetycje w Katowicach - język polski

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Łupek

Łupek
MP KONTRAKTY jest marką prowadzącą działalność od roku 2007 w branży budowlanej. Zajmuje się układaniem zadaszeń z takiego surowca jakim jest łupek (przykładowo: łupek kamienny oraz łupek naturalny). Jest to bardzo ładne, stateczne tworzywo, zapewniające eleganckie oraz niezwykle funkcjonalne zadaszenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej albo w lokalizacji spółki, jaka mieści się w Łodzi, przy ulicy Brzezińskiej 8b.
http://www.lupekdachowy.com.pl

Schody drewniane Lublin

Schody drewniane Lublin
DREWIT zajmuje się przede wszystkim produkcją drewnianych schodów i balustrad. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług związanych ze stolarką. Produkujemy solidne schody drewniane. Zakres proponowanych usług obejmuje też budowę drewnianych domów letniskowych. Realizujemy zlecenia na podstawie projektów autorskich, bądź dostarczonych przez klienta. W naszej ofercie znajdują się również altany ogrodowe. Gwarantujemy kompleksową obsługę obejmującą m.in. projekt, realizację, serwis pogwarancyjny.
http://www.schody-drewit.pl/

Kolektory słoneczne Bregus

Kolektory słoneczne Bregus
Witamy Państwa na naszej stronie! Nieprzerwany rozwój przemysłu, zużywanie się naturalnych zasobów złóż na planecie, wzrastające koszty opalania i energii elektrycznej narzucają poszukiwanie prekursorskich strategii. Wychodząc vis-a-vis warunkom dnia dzisiejszego proponujemy Państwu najnowsze, przyjazne środowisku, tanie i przetestowane strategie w obszarze grzania domu i mieszkania, a także systemów do filtracji wody. W swojej ofercie oferujemy produkty umożliwiające wykorzystywanie darmowej, przyjaznej środowisku i nieskończonej energii słońca, wiatru, a również energii geotermalnej oraz biomasy. Wyszukacie Państwo u nas między innymi kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz filtry do wody.
http://bregus.pl

Dom z bali

Dom z bali
Serwis poświęcony drzewie jako surowiec naturalny i materiał budowlany. Drewno budowlane wykorzystywane jest już od bardzo dawna a teraz polecana na stronie firma wykorzystuje ten materiał do budowy domów w całości z drewna. Dom z bali to bardzo oszczędny i użyteczny dom godny polecenia każdemu kto chciałby mieć dom a nie wie z jakiego materiału.
http://www.krokwie.pila.pl

Drewno klejone

Drewno klejone
Holzbau Wehmeyer Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w planowaniu i składaniu konstrukcji z drewna klejonego. Zrealizowała już wiele inwestycji na terenie całej Polski. Część z nich odznaczała się wysokim poziomem trudności. W firmie działają inżynierowie posiadający długoletnie doświadczenie w tej branży. Dla nich nie ma zadań niemożliwych, są tylko takie, które wymagają więcej czasu. Szkielety powstają z drewna klejonego świerkowego. Na witrynie jest galeria ze zrealizowanymi przez firmę zleceniami.
http://www.holzbau.pl/UrbiCMS 2008