Recenzje
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Łupek

Łupek
MP KONTRAKTY jest marką prowadzącą działalność od roku 2007 w branży budowlanej. Zajmuje się układaniem zadaszeń z takiego surowca jakim jest łupek (przykładowo: łupek kamienny oraz łupek naturalny). Jest to bardzo ładne, stateczne tworzywo, zapewniające eleganckie oraz niezwykle funkcjonalne zadaszenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej albo w lokalizacji spółki, jaka mieści się w Łodzi, przy ulicy Brzezińskiej 8b.
http://www.lupekdachowy.com.pl

Schody drewniane Lublin

Schody drewniane Lublin
DREWIT zajmuje się przede wszystkim produkcją drewnianych schodów i balustrad. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług związanych ze stolarką. Produkujemy solidne schody drewniane. Zakres proponowanych usług obejmuje też budowę drewnianych domów letniskowych. Realizujemy zlecenia na podstawie projektów autorskich, bądź dostarczonych przez klienta. W naszej ofercie znajdują się również altany ogrodowe. Gwarantujemy kompleksową obsługę obejmującą m.in. projekt, realizację, serwis pogwarancyjny.
http://www.schody-drewit.pl/

Kolektory słoneczne Bregus

Kolektory słoneczne Bregus
Witamy Państwa na naszej stronie! Nieprzerwany rozwój przemysłu, zużywanie się naturalnych zasobów złóż na planecie, wzrastające koszty opalania i energii elektrycznej narzucają poszukiwanie prekursorskich strategii. Wychodząc vis-a-vis warunkom dnia dzisiejszego proponujemy Państwu najnowsze, przyjazne środowisku, tanie i przetestowane strategie w obszarze grzania domu i mieszkania, a także systemów do filtracji wody. W swojej ofercie oferujemy produkty umożliwiające wykorzystywanie darmowej, przyjaznej środowisku i nieskończonej energii słońca, wiatru, a również energii geotermalnej oraz biomasy. Wyszukacie Państwo u nas między innymi kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz filtry do wody.
http://bregus.pl

Dom z bali

Dom z bali
Serwis poświęcony drzewie jako surowiec naturalny i materiał budowlany. Drewno budowlane wykorzystywane jest już od bardzo dawna a teraz polecana na stronie firma wykorzystuje ten materiał do budowy domów w całości z drewna. Dom z bali to bardzo oszczędny i użyteczny dom godny polecenia każdemu kto chciałby mieć dom a nie wie z jakiego materiału.
http://www.krokwie.pila.pl

Drewno klejone

Drewno klejone
Holzbau Wehmeyer Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w planowaniu i składaniu konstrukcji z drewna klejonego. Zrealizowała już wiele inwestycji na terenie całej Polski. Część z nich odznaczała się wysokim poziomem trudności. W firmie działają inżynierowie posiadający długoletnie doświadczenie w tej branży. Dla nich nie ma zadań niemożliwych, są tylko takie, które wymagają więcej czasu. Szkielety powstają z drewna klejonego świerkowego. Na witrynie jest galeria ze zrealizowanymi przez firmę zleceniami.
http://www.holzbau.pl/UrbiCMS 2008