Recenzje
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Kosztorys

Kosztorys
Na prezentowanej stronie zamieszczono precyzyjne informacje na temat kosztorysowania robót budowlanych. Oferujemy współpracę w zakresie wyceny wszelakiego typu robót inwestycyjnych. Wykonujemy kosztorys inwestorski, ofertowy oraz podwykonawczy. Zapewniamy obszerny wachlarz usług świadczonych na najwyższym poziomie. Zajmujemy się optymalizacją kosztów budowy. Oferujemy pomoc w zakresie wyboru oprogramowania do kosztorysowania. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu, wysokich kompetencjach oraz rozległej wiedzy branżowej.
http://kosztorysanci.org.pl/

Garaż blaszany

Garaż blaszany
Jesteś właścicielem samochodu i masz dosyć parkowania pod gołym niebem? Właśnie z myślą o takich osobach powstała firma go-stal.pl, która stworzy i wybuduje specjalnie dla Ciebie idealny [url=http://go-stal.pl]garaż blaszany[/url]. Prostolinijność konstrukcji oraz mała waga powoduje, że takie [url=http://go-stal.pl]Garaże blaszane[/url] są zaskakująco tanie w zakupie oraz można je rozstawić w niemal każdym miejscu. Jeśli więc chcesz zatroszczyć się o swój samochód tego wariantu garaże będą dla Ciebie świetną możliwością. Z firmą go-stal.pl zaprojektujesz taki budynek, który dokładnie zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania.
http://go-stal.pl

Fa-kom - Grudziądz dźwigi

Fa-kom - Grudziądz dźwigi
W ofercie firmy Fa-kom w mieście Grudziądz, proponujemy usługi dźwigowe, w tym wynajem dźwigów i niezawodne żurawie, doskonale przystosowane do udźwigu maksymalnie 28 ton! Wszelki sprzęt jaki posiada, jest w doskonałym stanie technicznym i w pełni nadaje się do wykonywania usług. Dźwigi jakie posiadamy, to zarówno żurawie samojezdne jak i dźwigi samochodowe, usługi wykonujemy w mieście Grudziądz oraz na terenie całej Polski. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych proponowanymi usługami.
http://www.grudziadzdzwigi.pl

Sauny Olsztyn

Sauny Olsztyn
P.W. Pana Wojciecha Sierugi to przodownik na polu wytwórców saun w kraju. Aczkolwiek siedziba korporacji zawiera się w Łodzi, to realizacje zostały realizowane prawie w całym naszym kraju, między innymi jako: sauny Olsztyn, sauny Bydgoszcz, sauny Kielce,. Poza budowaniem saun, marka ta od ponad lat 10 sprzedaje: piece do sauny, wanny drewniane, systemy światłowodowe, generatory pary i wszelkie akcesoria aby wykorzystywanie z sauny było łatwe. Zachęcamy.
http://www.finskie-sauny.pl

Inteligentny dom

Inteligentny dom
Firma iHMS to popularny producent oprogramowania i urządzeń dla rynku inteligentnych domów i budynków. W ofercie znajduje się duży wybór paneli dotykowych HMI. Zajmujemy się projektowaniem systemów, w oparciu o które działa inteligentny dom. Produkujemy wysokiej jakości urządzenia elektroniczne, takie jak czujniki, aktory, panele sterujące, urządzenia multiroom. Mamy solidne doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie automatyki budynkowej. Opieramy się na innowacyjnych rozwiązaniach informatycznych.
http://ihms.pl/UrbiCMS 2008