Recenzje
buty dla facetów alvo. buty dla facetów alvo
Polski producent obuwia męskiego. Polski producent obuwia męskiego
Polski producent obuwia. Polski producent obuwia

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

magnesyonline.pl

magnesyonline.pl
Firma Magnepol proponuje swym klientom bardzo mocne magnesy neodymowe i ferrytowe. Od polecanego przedsiębiorstwa można kupić takie produkty w różnorakich kształtach. Dostępne są walce, pierścienie i płytki. Dodatkowo Magnepol rozprowadza filtry i uchwyty magnetyczne. Osoby prowadzące punkty skupu złomu zaś mogą kupić magnesy neodymowe sortujące z karabińczykiem i łańcuszkiem oraz wałki i uchwyty magnetyczne z rączkami wykonanymi z drewna.
http://www.magnesyonline.pl/

Żyrandole mosiężne

Żyrandole mosiężne
Założona na początku lat 60. wytwórnia oświetlenia IŻYK zamieściła swoją ofertę na polecanej platformie online, gdzie można kupić cechujące się wyjątkową precyzją wykonania produkty z mosiądzu, w tym: kinkiety, żyrandole czy stoliki. Pole funkcjonowania firmy obejmuje poza tym renowację zniszczonych żyrandoli. Walorem wyrobów jest ich kompleksowość, bowiem mogą być stosowane do aranżacji zarówno sal konferencyjnych, kościołów, jak i prywatnych mieszkań. Siedziba firmy umiejscowiona jest w Toruniu.
http://www.izyk.pl/

Projektowanie wnętrz Gdańsk

Projektowanie wnętrz Gdańsk
Pracownia Projektowania Wnętrz NOWO proponuje nowoczesne projektowanie wnętrz, które łączy w sobie praktyczność jak także znakomity styl. Biuro projektowe współtworzą kompetentni i wykwalifikowani architekci. Projektowanie wnętrz Gdańsk to projekty aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, wnętrz komercyjnych i wielu, wielu innych.
http://www.nowo-wnetrza.pl/

Bramy wjazdowe

Bramy wjazdowe
Firma VASMETprzedstawiła własną propozycję na reklamowanej witrynie internetowej. Jej zasadniczym zadaniem jest konstrukcja hal namiotowych o różnym zastosowaniu. Tworzone są tutaj m.in. namioty magazynowe, eventowe, hale z blachy. Realizacje firmy cechuje trwałość oraz wysoka jakość wykonania. Do usług VASMET należy też produkcja przyczep oraz lawet, bram garażowych i wjazdowych. Stosowane są tylko wartościowe surowce. Przykłady zrealizowanych zleceń można obejrzeć w serwisie internetowym.
http://www.vasmet.com.pl/

Ogrzewanie podłogowe Warszawa

Ogrzewanie podłogowe Warszawa
Będąca częścią grupy VERTIS Investments Solutions firma DuoTherm jest liderem w dziedzinie wykonywania zadań budowlanych. Instalacje wewnętrzne czy też wodno - kanalizacyjne zaliczają się do naczelnych zadań zakładu, którego oferta mieści nie tylko wykonawstwo, lecz również świadectwa energetyczne. W celu spełnienia potrzeb zleceniodawców opracowuje dokładne analizy kosztów zapewnianych świadczeń. Na stronie www zamieszczono imponujący spis niektórych inwestycji, w których DuoTherm brała udział. Serdecznie zapraszamy do kooperacji.
http://www.duotherm.com.pl/

Fundamenty

Fundamenty
Spółka Inkom Bełchatów wykonuje projekty z branży budowniczej przemysłowej i inżynieryjnej. Przygotowuje fundamenty specjalne budownictwa lądowego i hydrotechnicznego. Jej specjalnością są fundamenty palowe. W trakcie wszelkich prac zakład wykorzystuje najnowsze rozwiązania i maszyny. Zlecone zadania wypełnia w określonym czasie i dzięki temu cieszy się całkowitym zaufaniem klientów. Stale kształci swoich pracowników, podnosząc ich kwalifikacje i zwiększając wiedzę. Zapewnia usługi wysokiej jakości i zupełny profesjonalizm.
http://www.inkom-belchatow.com.pl/UrbiCMS 2008