Recenzje
https://energia-kamieni.pl. https://energia-kamieni.pl
https://hurtownia-hat.pl. https://hurtownia-hat.pl
https://jozefacki.pl. https://jozefacki.pl

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

badania termowizyjne Warszawa

badania termowizyjne Warszawa
[url=http://termowizja-budowlana.waw.pl]Termowizja Warszawa[/url] - Termowizja jest to analiza bezinwazyjna. Wykonuje się ją za pośrednictwem emitowanego promieniowania elektromagnetycznego. [url=http://termowizja-budowlana.waw.pl/certyfikacja.html]Certyfikacja energetyczna - Warszawa[/url] i okolice - jej wynikiem, jest świadectwo energetyczne budynku.
http://termowizja-budowlana.waw.pl

Studzienki wodomierzowe

Studzienki wodomierzowe
Jesteśmy firmą handlową, która oferuje produkty wykonane z polietylenu lub pcv najwyższej klasy pod względem jakości i wykonania a w nich m.in.: studzienki wodomierzowe, kanalizacyjne oraz przepompownie do kanalizacji ciśnieniowej, pływaki do rurociągów pływających, rurociągi pływające jak pływaki rurowe oraz wiele innych produktów. Produkty oferowane przez naszą firmę wykonany jest z polietylenu lub pcv - materiałów doskonale odpornych na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Oferowane wyroby firmy System Plast doskonale sprawdzają się w budownictwie, drogownictwie, żegludze, domu jak również ogrodzie oraz rekreacji. Jeśli zainteresowała was nasza oferta handlowa firmy System plast to zapraszamy na stronę firmową.
http://www.system-plast.pl

Dachówka Ceramiczna Kraków

Dachówka Ceramiczna Kraków
Nasza firma jest producentem wysokiej klasy pokryć dachowych. Specjalizujemy się w produkcji: dachówki blaszanej, blachy trapezowej, paneli dachowych i elewacyjnych. W naszej ofercie posiadamy również wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania pokrycia dachowego takie jak: okna dachowe, folie dachowe, kominki wentylacyjne, systemy uszczelnień, systemy mocowań, taśmy kalenicowe, taśmy uszczelniające itp. Na nasze wyroby udzielamy pisemnych gwarancji. Prowadzimy również sprzedaż dachówki ceramicznej wraz z wszystkimi akcesoriami oraz blachy z posypką tak zwane lekkie pokrycia dachowe. Bezpłatna wycena pokrycia dachowego - Sprzedaż na terenie całego kraju.
http://www.niemieckablacha.eu

Podłogi

Podłogi
Zakup odpowiedniej podłogi na potrzeby pomieszczeń mieszkalnych nie pozostaje bez znaczenia. Należy bowiem mieć świadomość, że konsekwencje podjętej decyzji będą odczuwalne przez długi czas. Z tego też powodu są sprawą wymagającą szczegółowego zastanowienia, jeszcze większego w porównaniu z wyborem kolorystyki ścian. Zastanawiając się nad kupnem podłóg, niezastąpione mogą okazać się podłogi. Sprawą oczywistą jest to, że posiadają one dużo zalet. Drewno cechuje się długą żywotnością, co powoduje, że podłogi - w przypadku, gdy będą odpowiednio pielęgnowane - będą bardzo wytrzymałe. Ponadto podłogi wyprodukowane z drewna sprawiają, że pokoje zyskują specyficzny charakter. Dodatkowo wygłuszą pomieszczenie.
http://fabryka24.com

Firma ciesielsko-dekarska

Firma ciesielsko-dekarska
Firma 'Budeka' wykonuje kompleksowe usługi dekarsko ciesielskie.Zajmujemy się budową budynków w konstrukcji drewnianej szkieletowej,robimy konstrukcje dachowe na nowych budynkach a także remonty starych dachów dodatkowo wszystkie prace z tym związane takie jak rozbiórka starego dachu,wykonanie wieńca,murowanie kominów,szczytów itp. montaż rynien,okien dachowych,podbitki,obróbek blacharskich,okuć i czapek kominów.Robimy tarasy drewniane z drewna krajowego i egzotycznego,barierki,zadaszenia poliwęglanem,płytami falistymi.Współpracujemy z hurtowaniami i producentami towarów budowlanych dlatego mamy w do zaoferowania wszelkie niezbędne materiały przy budowie lub remoncie dachu.
http://www.budeka.plUrbiCMS 2008