Recenzje
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Pracownia architektoniczna Poznań

Pracownia architektoniczna Poznań
Na tle innych pracowni wyróżnia nas to, że projektujemy obiekty spełniające wszystkie oczekiwania inwestora. Bierzemy pod uwagę wszystkie wytyczne dotyczące stylu architektury oraz zawartość opracowania. Zakres opracowań wykonywanych dla naszych klientów obejmuje m. in. postępowanie na etapie uzyskania warunków technicznych i decyzji o warunkach zabudowy oraz zagospodarowania terenu, obsługę geodezyjną i geologiczną, plany zagospodarowania i koncepcje, projekty urządzenia i uzbrojenia terenu oraz projekty konstrukcji i instalacji wewnętrznych.
http://www.credo.net.pl

Architekt Warszawa

Architekt Warszawa
Od blisko 25 lat działamy rynku usług architektonicznych. Projektanci naszej firmy uczestniczyli w tworzeniu blisko 100 realizacji. Budynki przez nas projektowane posiadają nowoczesną formę, spełniają wymogi efektywnego i ekologicznego wykorzystania środków przy maksymalnej racjonalizacji powierzchni i wykorzystaniu energii.
http://www.architekci-fable.pl

Niewybuchy niewypały

Niewybuchy niewypały
Jesteśmy spółką z wieloletnim i bogatym doświadczeniem w działalności związanej z materiałami wybuchowymi. Zajmujemy się m.in. wyburzeniami z użyciem materiałów wybuchowych, oczyszczaniem terenu z niewybuchów i niewypałów oraz wzmacnianiem gruntów metodą wybuchową. Prowadzimy również prace badawcze nad ich nowymi zastosowaniami i szkolenia studentów Politechniki Warszawskiej.
http://www.bakachem.pl

Usługi budowlane Kraśnik

Usługi budowlane Kraśnik
Świadczymy szeroki wachlarz usług budowlanych. Działamy na terenie całej Lubelszczyzny. Tworzymy indywidualne projekty, powstające przy współudziale inwestora. Oferujemy również ok. 5 tysięcy gotowych projektów. Korzystamy z najnowszych technologii oraz najwyższej jakości materiałów.
http://www.blob.org.pl

Płyty warstwowe

Płyty warstwowe
Jesteśmy firmą mającą bogate doświadczenie w realizacji inwestycji z wykorzystaniem płyty warstwowej. W ciągłej sprzedaży znajdują się płyty warstwowe I i II gatunku, w niezwykle atrakcyjnych cenach. W ofercie firmy znajduje się również montaż hal, pawilonów, garaży, stróżówek, chlewni, kurników, pomieszczeń gospodarczych oraz innych budowli z płyty warstwowej. 
http://www.warstwoweplyty.com

wizualizacje

wizualizacje
Dobrze wykonany projekt, zarówno z architektury wnętrz jak również innych dziedzin powinien wyeksponować się zwłaszcza profesjonalizmem. Nabywca pragnie wszystko spostrzec jak najdokładniej, dlatego w pewnych przypadkach potrzeba czegoś więcej jak projektu na kratce papieru. Tym rozwiązaniem są z całą pewnością wizualizacje, animacje wykonywane przez webdesign'erów na komputerze. Wizualizacje realizowane przez nas, wyglądają de facto mocno realistycznie, a nasi profesjonaliści przykładają bardzo ogromną uwagę co owocuje jeszcze ciekawszymi realizacjami.
http://www.3dvision.plUrbiCMS 2008