Recenzje
drukowanie flag. drukowanie flag
druk na materiale. druk na materiale
drukarnia tkanin. drukarnia tkanin

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

pompy ciepła wrocław

pompy ciepła wrocław
 Firma Rodantech oferuje kolektory słoneczne, pompy ciepła, piece co. Siedziba firmy jest Wrocław. Pompa ciepła jest maszyną cieplną wymuszającą przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Pompa ciepła uzyskuje największe skuteczności energetyczne w połączeniu z ogrzewaniem niskotemperaturowym (ogrzewanie podłogowe). Nowo budowany obiekt powinien posiadać świadectwo energetyczne, z którego można skorzystać przy doborze mocy pompy ciepła.
http://www.rodantech.pl

Magazyny Gdańsk

Magazyny Gdańsk
Naszą specjalnością są hale magazynowe do wynajęcia. Oferujemy w pełni wyposażone hale Panattoni, Prologis i Segro. Świadczymy usługi na obszarze całego kraju. Mamy za sobą znaczące sukcesy na rynku nieruchomości komercyjnych poparte wieloma doświadczeniem doświadczeniami. Zobacz sam: hala magazynowa. Colliers International jest jedną z najwyżej ocenianych przedsiębiorstw na rynku nieruchomości komercyjnych.
http://www.warehouses.pl

baterie słoneczne

baterie słoneczne
W ofercie Eco dla firm ma kolektory słoneczne, solary, panele fotowoltaiczne. Wysoka sprawność kolektorów próżniowych wynika ze zdolności kolektora próżniowego do absorbowania promieniowania rozproszonego oraz ograniczania strat ciepła dzięki próżni istniejącej między dwoma rurami szklanymi kolektora. Kolektor próżniowy zbudowany jest z kilkunastu lub kilkudziesięciu rur próżniowych wsuniętych w przepływowy wymiennik ciepła.
http://www.ecodlafirm.pl

schody drewniane

schody drewniane
Firma działa już od 20 lat. Nasze produkty to głównie schody i drzwi. Realizujemy i montujemy wszelkiego rodzaju schody przestrzenne-samonośne proste, zabiegowe, łamane, spiralne i inne na życzenie zleceniodawcy; o policzkach pełnych, zębatych, wiszących stopniach na poręczy lub mieszanych jeśli chodzi o rodzaj policzków.Realizujemy dodatkowo schody na betonie lub innych konstrukcjach, z materiałów powierzonych i własnych. Realizujemy i montujemy drzwi zewnętrzne, przejściowe, garażowe i inne wedle własnych wzorów jak również podanych przez klientów o nietypowych wymiarach o różnej kolorystyce.
http://schody-jurex.pl

Hydraulik Warszawa

Hydraulik Warszawa
Sprawdzona firma, mająca tak niskie ceny? Tak, ona naprawdę funkcjonuje. Firma Fabryka Ciepła od wielu lat świadczy dla Ciebie najwyższej jakości usługi hydrauliczne w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Jesteśmy zaopatrzeni w profesjonalne narzędzia i materiał co zapewnia najlepszą jakość usług i najszybsze realizację zadania. Nagle potrzebny wam hydraulik? Wykonaj telefon pod numer 511 166 133 i nie martwić się problemem!
http://www.hydraulicy.warszawa.pl

Usługi remontowe Warszawa

Usługi remontowe Warszawa
J21 świadczy usługi remontowo-wykończeniowe. Prowadzona jest przez Jacka Gołębiewskiego i satysfakcjonując klientów, realizuje zlecenia od paru lat na Warszawskim rynku. Oferujemy całkowite prace wykończeniowe, remontowe i modernizacje mieszkań, i domów.
http://remonty.wwarszawie.pl/UrbiCMS 2008