Recenzje
Praca licencjacka dziennikarstwo. Praca licencjacka dziennikarstwo
Pisanie prac z logistyki. Pisanie prac z logistyki
Pisanie prac filozofia. Pisanie prac filozofia

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Szamba

Szamba
Zadowolenie naszych klientów celem naszej firmy. Posiadamy duże doświadczenie w branży związanej z odprowadzaniem i oczyszczaniem ścieków bytowych. Jednym z naszych produktów jest ekologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków. Następnym wyrobem którym dysponujemy jest ekologiczny pojemnik do gromadzenia ścieków bytowych. Również nasza firma dysponuje separatorami tłuszczu i oleju, które używa się wszędzie tam, gdzie pojawiają się ścieki zawierające składniki ropopochodne. Proponowane przez zakład pracy studzienki kanalizacyjne idealnie nadaje się do instalacji w gruntach niestabilnych.
http://wid-bud.pl

Cyklinowanie Kraków

Cyklinowanie Kraków
Nasza firma od 1992 roku zajmuje się produkcją oraz układaniem parkietów i mozaik parkietowych z litego drewna, jak również cyklinowania na terenie Krakowa, ale przyjmujemy także zamówienia z poza miasta w obrębie Małopolski.Oferujemy Państwu szeroką gamę swoich wyrobów od parkietów poprzez mozaiki parkietowe o różnorodnych wzorach do posadzek przemysłowo ? biurowych.Jesteśmy w stanie zaspokoić wysokie wymagania proponując posadzki parkietowe nadające się do rezydencji i obiektów zabytkowych.
http://www.parkietkrakow.pl/

Hydraulik Lublin

Hydraulik Lublin
Hydroinstal-Serwis Piotr Łoszak oferuje solidne usługi hydrauliczne i gazowe. Terenem naszego działania jest Lublin i najbliższa okolica. W przypadku większych zleceń działamy na terenie całego woj. lubelskiego. Posiadamy niezbędne certyfikaty na usługi gazowe. Stale podnosimy swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach i seminariach związanych z instalacjami hydraulicznymi i gazowymi. Na wykonywane przez nas prace dajemy gwarancję na piśmie.
http://hydrauliklublin.pl/

Sklep budowlany

Sklep budowlany
Sklep internetowy Hiperbudowa oferuje świetnej jakości materiały budowlane w wygodnej, wysyłkowej formie. Każdemu, kto poszukuje gdzie wyposażyć się w potrzebne mu materiały budowlane do wykonania swojego remontu bądź budowy a nie ma zamiaru tracić czasu na podróżowanie po sklepach, proponujemy wykorzystanie możliwości naszego internetowego sklepu budowlanego. Wielkość oraz waga paczek nie ma znaczenia, dlatego że posiadamy specjalne umowy z przewoźnikami. Zaopatrują się u nas przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne z całej Polski ceniąc wygodę i atrakcyjne ceny. Czas żebyś i Ty nas sprawdził.
http://www.hiperbudowa.pl

Stolarz w Warszawie

Stolarz w Warszawie
Moja firma to biznes z wieloletnią tradycją. W branży świadczy prace od przeszło 2 dekad, w Warszawie i w położonych w jej okolicach miejscowościach. Wraz ze swoimi współpracownikami od lat uczestniczę w seminariach i wykładach,które organizuje Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich. Zdobyłem szereg certyfikatów, które są potwierdzeniem profesjonalizmu mojej firmy. Zajmuję się tworzeniem pod wymiar różnego rodzaju stolarskich części domu, na indywidualne życzenie Klienta.
http://www.stolarz.wwarszawie.pl/UrbiCMS 2008