Recenzje
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
profesjonalne drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Place zabaw cennik

Place zabaw cennik
Oryginalne rozwiązania posiadają place zabaw dla dzieci wg pomysłu Buglo. Maluchy mają możliwość rozwijać swoją sprawność fizyczną, współzawodniczyć z innymi i znakomicie się bawić. W ofercie różne typu sprzętów ? ponadto te, które są uzupełnieniem placu zabawy ? ławeczki, kosze na odpady, tablice na regulamin. Każdy plac zabaw jest praktycznie zagospodarowany na podstawie obowiązujących standardów.
http://www.buglo.pl

FOLIE OKIENNE Folkos W-wa

FOLIE OKIENNE Folkos W-wa
Posiadamy w swojej ofercie: * około 40 gotowych wzorów folii dekoracyjnych * folie przeciwsłoneczne wewnętrzne, zewnętrzne * folie przeciwsłoneczne na poliwęglan 4 rodzaje * folie przeciwko promieniowaniu ultra fioletowemu ( redukcja 99.5%) * folie bezpieczne i antywłamaniowe - spełniające wymogi systemu HACCP, CERTYFIKAT ITB i PZH * folie antygrafiti * folia lustro weneckie * folie matowe zarówno do stosowania wewnętrznego jak i zewnętrznego Prowadzimy sprzedaż, montaż oraz demontaż folii okiennych. Folię można zakupić osobiście lub wyślemy ją pod wskazany adres. Wystawiam fakturę VAT. TEL. 790-028-159 lub 792-457-282
http://www.folkos.pl

Koparka Warszawa

Koparka Warszawa
Nasza firma, posiadająca bardzo bogate wiedzę praktyczną, oferuje różnego typu usługi wykonywane za poradą innowacyjnego i specjalistycznego sprzętu, takiego jak np ładowarki czy koparki. Koparko ładowarka i inne sprzęty pozostają do dyspozycji klientów w Warszawie. Ale Warszawa to nie jedyne miejsce, gdzie świadczymy usługi. Również w okolicach stolicy oferujemy wykopy czy inne usługi koparką. Sprawdź naszą ofertę koniecznie już dzisiaj.
http://koparka.warszawa.pl/

Hydraulik Poznań

Hydraulik Poznań
Nasz zakład wykonuje usługi hydrauliczne od dwudziestu lat. Wykonujemy zlecenia w granicach Poznania oraz w miasteczkach położonych w odległości 30 km od granic administracyjnych miasta, czyli między innymi w takich miastach jak: Skórzewo, Dopiewo, Dąbrówka, Baranowo, Gruszczyn, Plewiska, Ławica czy Mosina. W przypadku konieczności pilnego usunięcia usterki hydraulicznej, jesteśmy gotowi dojechać nawet za wyżej wypisane rejony. Najważniejsze jest dla nas profesjonalne podejście do sprawy i uczciwe wykonanie.
http://www.hydraulik-poznan.pl/

Fotele biurowe

Fotele biurowe
Jeżeli szukasz wysokiej jakości foteli i krzeseł, odsyłamy na stronę sklepu internetowego Eago. Sklep oferuje bogaty katalog mebli, jak przykładowo fotele biurowe lub krzesła konferencyjne. Eago proponuje swoim klientom również zróżnicowaną gamę foteli obrotowych - od tańszych modeli z mikrosiatki, następnie droższe, wykonane ze skóry ekologicznej, po luksusowe fotele ze skóry naturalnej. Oprócz foteli biurowych Eago proponuje także hokery barowe czy stoliki barowe, które sprawdzą się również w domu. Asortyment Eago to również fotele fińskie, wygodne łóżka czy akcesoria do foteli dostępnych w sklepie, m.in.: mechanizm tilt do fotela czy podnośnik do fotela.
http://www.eago.pl/UrbiCMS 2008