Recenzje
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Place zabaw cennik

Place zabaw cennik
Oryginalne rozwiązania posiadają place zabaw dla dzieci wg pomysłu Buglo. Maluchy mają możliwość rozwijać swoją sprawność fizyczną, współzawodniczyć z innymi i znakomicie się bawić. W ofercie różne typu sprzętów ? ponadto te, które są uzupełnieniem placu zabawy ? ławeczki, kosze na odpady, tablice na regulamin. Każdy plac zabaw jest praktycznie zagospodarowany na podstawie obowiązujących standardów.
http://www.buglo.pl

FOLIE OKIENNE Folkos W-wa

FOLIE OKIENNE Folkos W-wa
Posiadamy w swojej ofercie: * około 40 gotowych wzorów folii dekoracyjnych * folie przeciwsłoneczne wewnętrzne, zewnętrzne * folie przeciwsłoneczne na poliwęglan 4 rodzaje * folie przeciwko promieniowaniu ultra fioletowemu ( redukcja 99.5%) * folie bezpieczne i antywłamaniowe - spełniające wymogi systemu HACCP, CERTYFIKAT ITB i PZH * folie antygrafiti * folia lustro weneckie * folie matowe zarówno do stosowania wewnętrznego jak i zewnętrznego Prowadzimy sprzedaż, montaż oraz demontaż folii okiennych. Folię można zakupić osobiście lub wyślemy ją pod wskazany adres. Wystawiam fakturę VAT. TEL. 790-028-159 lub 792-457-282
http://www.folkos.pl

Koparka Warszawa

Koparka Warszawa
Nasza firma, posiadająca bardzo bogate wiedzę praktyczną, oferuje różnego typu usługi wykonywane za poradą innowacyjnego i specjalistycznego sprzętu, takiego jak np ładowarki czy koparki. Koparko ładowarka i inne sprzęty pozostają do dyspozycji klientów w Warszawie. Ale Warszawa to nie jedyne miejsce, gdzie świadczymy usługi. Również w okolicach stolicy oferujemy wykopy czy inne usługi koparką. Sprawdź naszą ofertę koniecznie już dzisiaj.
http://koparka.warszawa.pl/

Hydraulik Poznań

Hydraulik Poznań
Nasz zakład wykonuje usługi hydrauliczne od dwudziestu lat. Wykonujemy zlecenia w granicach Poznania oraz w miasteczkach położonych w odległości 30 km od granic administracyjnych miasta, czyli między innymi w takich miastach jak: Skórzewo, Dopiewo, Dąbrówka, Baranowo, Gruszczyn, Plewiska, Ławica czy Mosina. W przypadku konieczności pilnego usunięcia usterki hydraulicznej, jesteśmy gotowi dojechać nawet za wyżej wypisane rejony. Najważniejsze jest dla nas profesjonalne podejście do sprawy i uczciwe wykonanie.
http://www.hydraulik-poznan.pl/

Fotele biurowe

Fotele biurowe
Jeżeli szukasz wysokiej jakości foteli i krzeseł, odsyłamy na stronę sklepu internetowego Eago. Sklep oferuje bogaty katalog mebli, jak przykładowo fotele biurowe lub krzesła konferencyjne. Eago proponuje swoim klientom również zróżnicowaną gamę foteli obrotowych - od tańszych modeli z mikrosiatki, następnie droższe, wykonane ze skóry ekologicznej, po luksusowe fotele ze skóry naturalnej. Oprócz foteli biurowych Eago proponuje także hokery barowe czy stoliki barowe, które sprawdzą się również w domu. Asortyment Eago to również fotele fińskie, wygodne łóżka czy akcesoria do foteli dostępnych w sklepie, m.in.: mechanizm tilt do fotela czy podnośnik do fotela.
http://www.eago.pl/UrbiCMS 2008