Recenzje
http://www.piszemyprace.eu/o-firmie.html. http://www.piszemyprace.eu/o-firmie.html
Profesjonalne czyszczenie fasad szklanych i elewacji. Profesjonalne czyszczenie fasad szklanych i elewacji
Mycie i czyszczenie solarów. Mycie i czyszczenie solarów

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

separator

separator
Nowoczesne separatory mogą pomóc nam w zrobieniu porządków wśród naszych substancji. Przefiltrujemy je tak żeby uzyskać dodatkowe oszczędności. Recykling jest w pewnych przypadkach opłacalnych szczególnie jeśli dotyczy on przemysłu lub dużej skali.
http://separatoryy.blox.pl/

Wylewki

Wylewki
Remontujesz swój dom? Do wykończenia go, pozostało Ci tylko wylanie posadzek? Nie masz pojęcia, którą firmę wybrać? Z pomocą zjawiamy się my - firma Lite Podlahy. Mamy do zaoferowania różne posadzki m.in. lane, dekoracyjne i przemysłowe. Nasi pracownicy są wykwalifikowani. Zawsze wykonują powierzoną pracę w ustalonym terminie. Zależy nam, by każdy klient korzystający z naszych usług, był z nich zadowolony. Nasze usługi świadczymy w całej Polsce jak również za granicą. Jeżeli potrzebujesz posadzek - nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami:+ 48 790 258 528
http://www.posadzkidlawas.pl/

Podłogi Warszawa

Podłogi Warszawa
Firma Parkiet Studio zajmuje się sprzedażą podłóg drewnianych (parkietów, desek, mozajek). Oferujemy także specjalistyczne wsparcie z zakresu doboru materiałów, stylu ich stworzenia oraz wykończenia materiałami chemicznymi. W naszej ofercie znajduje się pełna gama parkietów i desek z drewna litego, podłóg warstwowych, schodów oraz drzwi. Parkiet Studio jest czołowym polskim dystrybutorem krajowych podłóg drewnianych oraz bezpośrednim importerem drewna egzotycznego. Zapraszamy do jednego z naszych salonów mieszczących się w Warszawie.
http://www.parkietstudio.pl/

Projekty Domów Jednorodzinnych

Projekty Domów Jednorodzinnych
Budowa domu to dla większości osób nie tylko cel w życiu, ale także ogromna przygoda, jaka zaczyna się od wyboru projektu domu. Niestety jest to dosyć mozolne zadanie. Ogrom gotowych projektów, z różnorodnymi elewacjami, spadami dachu, podpiwniczone, parterowe, wielopokoleniowe z garażem w piwnicy. Jest tegoż zwyczajnie zbyt dużo by móc z namysłem przejrzeć wszystkie. Korzystając z portalu e-projekty jesteśmy wstanie zminimalizować ten proces, a po pierwsze skorzystać z doskonałej przeglądarki projektów. Kryteria wyboru to między innymi metraż powierzchni użytkowej, gatunek zabudowy, wielkość działki i domy wg. stylu.
http://www.e-projekty.pl/

Świadectwa energetyczne mazowieckie

Świadectwa energetyczne mazowieckie
Termowizja w Warszawie to hasło, które nie rodzi już obecnie tylko skojarzeń wojskowych. Podobnie jak coraz częściej spotykanym zjawiskiem staje się inteligentny budynek w Warszawie. Nasza firma odpowiada na coraz większe wymagania rynku w zakresie elektronizacji życia codziennego, dlatego polecamy szeroką gamę usług w zakresie automatyki budynkowej. Posiadamy w swojej ofercie pomiary elektryczne w Warszawie, jak również świadectwa energetyczne w Mazowieckiem.
http://www.tacpa.pl

drzwi

drzwi
Odpowiedni dobór drzwi możemy uzależnić od rozmiaru pokoju, w dużych przestrzennych wnętrzach bardzo dobrze sprawują się drzwi pełne, natomiast w małych pokojach bardzo dobrym rozwiązaniem mogą być drzwi przeszkolę, wsuwane w ścianę bądź składane, tego typu rozwiązania sprawiają iż pomieszczenie nie będzie przytłaczające i będzie wydawało się większe. Przeszklone drzwi wewnętrzne dają nam komfort w postaci lepszego oświetlenia mieszkania – oczywiście w takich pomieszczeniach jak sypialnia czy też łazienka zastosujemy mniej szkła.
http://drzwi.gao.pl/UrbiCMS 2008