Recenzje
szpachlowanie malowanie-poznań.pl. szpachlowanie malowanie-poznań.pl
kampanie AdWords reklamalodz.pl. kampanie AdWords reklamalodz.pl
butów dla mężczyzn Alvo. butów dla mężczyzn Alvo

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Hydraulik Kraków Usługi

Hydraulik Kraków Usługi
Nasza firma zajmuje się kompleksowym montażem instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania zarówno w pojedynczych łazienkach, jak i w całych domach jednorodzinnych, czy blokach mieszkalnych. Nasze usługi świadczymy w technologiach tradycyjnych i nowoczesnych. Obszar naszych działań to przede wszystkim Kraków i jego okolice, ale dojazd nawet do 100 km nie stanowi dla nas problemu. Wykonujemy projekty, kosztorysy, wyceny. Wystawiamy faktury VAT. Doradzamy naszym klientom. Służymy naszym doświadczeniem. Dajemy gwarancje na nasze usługi. Hydraulik Kraków to my, a usługi hydrauliczne to nasze profesjonalne zajęcie.
http://hydromont-krakow.pl

Ściany przesuwne

Ściany przesuwne
Dzieki Interwall możemy zainstalować ściany ruchome. Zakład zapewnia dokładne pomiary przed realizacją inwestycji i szczegółowy projekt. Montaż tego rodzaju proponowany jest przed zakładaniem sufitów podwieszanych. Umowa typuje termin realizacji prac. Termin realizacji zależy od rozpiętości zlecenia. Ściany mobilne Interwall umożliwiają izolację akustyczną. Umieją fantastycznie poprawić rentowność obiektów przemysłowych.
http://www.interwall.pl

Producent oświetlenia

Producent oświetlenia
LAKO to wytwórca z dużym doświadczeniem w produkcji wszelkiego rodzaju opraw oświetleniowych. Nasza kadra to specjaliści w obszarze produkcji opraw. Zaawansowany technologicznie park maszynowy powoduje, że wytwarzane oprawy to rzeczy najwyższej jakości. Użycie opraw LAKO to ogromne zyski, oprawy są energooszczędne. Oferta LAKO skierowana jest do architektów. LAKO projektuje oprawy o wszechstronnym polu zastosowań: hotele.
http://www.lako.pl

Sklep internetowy z klinkierem

Sklep internetowy z klinkierem
Sklep Klinkier Online oferuje w ciągłej sprzedaży materiały budowlane z klinkieru w szerokim asortymencie: cegły klinkierowe, płytki klinkierowe, klinkier brukowy. płytki schodowe, czapy, daszki i inne elementy wykończniowe. Właściciel sklepu, Centrum Klinkieru jest dystrybutorem firm CRH-Klinkier, Klinkier Przysucha, Roben, Cerg, Cerrad oraz szeregu innych producentów, oraz importerem produktów firm Stroeher, Argelith, Vandersanden, Muhr, Penter i innych. Klinkier Online zapewnia własną dostawę zakupionych produktów na terenie Śląska i Zagłębia. Regularne dostawy do Katowic, Sosnowca, Gliwic i innych miast pozwalają znacznie obniżyć koszty transportu.
http://www.klinkieronline.pl

zbrojone zbiorniki betonowe

zbrojone zbiorniki betonowe
Zbiorniki betonowe mogą być wzmocnione w dość prosty sposób. Wystarczy je uzbroić i od razu zmieniają swoje właściwości. Zdarza się, że płyty są bezpośrednio stawiane na takiej konstrukcji z metalu w celu zachowania odpowiedniego kształtu wymaganego na budowie.
http://www.aqua-system.net.pl/UrbiCMS 2008