Recenzje
Korepetycje, opracowania lektur online. Korepetycje, opracowania lektur online
Pomoc w pisaniu pracy z bankowości i finansów. Pomoc w pisaniu pracy z bankowości i finansów
Praca doktorska. Praca doktorska

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Blachy trudnościeralne

Blachy trudnościeralne
Firma Kortex Metal posiada ponad 10 letnie doświadczenie na rynku wyrobów stalowych. W początkowym okresie firma oferowała szeroki asortyment wyrobów hutniczych ze stali zimnowalcowanych i stali gorącowalcowanych. Od 3 lat profil firmy to blachy trudnościeralne typu Hardox, Raex, Brinar, Fora, Domex oraz blachy drobnoziarniste typu S690QL czy Optim 420MC i 700MC. W ofercie firmy znajdują się również blachy odporne na korozje typu Corten, blachy kotłowe 16Mo3, blachy do ulepszania cieplnego Boron 27 i 42CrMo4. Kortex Metal posiada własny skład z blachami tego typu.
http://www.blachytrudnoscieralne.pl

Odkurzacz piorący

Odkurzacz piorący
Pełna oferta wysokiej klasy myjni ciśnieniowych. Polecamy mobilne myjki parowe. W ofercie również ekologiczne myjnie parowe wykonujące fachowe czyszczenie domów, gabinetów lekarskich i innych. Proponujemy też odkurzacze piorące i przemysłowe charakteryzujące się profesjonalizmem oraz stylowym wzornictwem. Polecamy akcesoria do myjek ciśnieniowych. Gwarantujemy starannie wyselekcjonowane produkty. Oferujemy gwarancję.
http://www.emp24.pl

Projekt Elektryczny, Teletechniczny

Projekt Elektryczny, Teletechniczny
Jesteśmy doświadczonym zespołem inżynierów budownictwa. Prowadzimy działalność polegającą na obsłudze w zakresie projektowania i doradztwa. Wykonujemy projekty budowlane, przetargowe, wykonawcze i powykonawcze instalacji teletechnicznych i elektrycznych. Świadczymy usługi w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych) dla większości obiektów budowlanych. Przygotowujemy pełną dokumentację projektowo-kosztorysową oraz wymagane Prawem Budowlanym uzgodnienia. Posiadamy niezbędne uprawnienia. Prowadzimy nadzory. Zapraszamy do współpracy
http://www.eletra.pl

Dom Z Bala

Dom Z Bala
Ze wszelkich mieszkań za najładniejsze zdecydowanie uznawane są dom z bali letniskowy, które da się coraz częściej spotkać w przeróżnych miejscach Polski. Czy masz pojęcie o tym, iż mogą one być wznoszone na kilka zupełnie rozlicznych sposobów. Na tej witrynie internetowej dowiesz się na ten temat znacznie więcej i może nawet wyszkolisz się rozróżniać poszczególne kategorie tych domów w taki sposób, że będziesz mógł dogłębnie zbudować wyobrażenie swojego wymarzonego mieszkania. Jak już będziesz go miał to entuzjastycznie zajmiemy się realizacją Twoich marzeń według Twoich wytycznych.
http://www.immoexpert.pl

Allmet balustrady

Allmet balustrady
Producent z Lublina proponuje innowacyjne wzornictwo i funkcjonalność użycia nowatorskich balustrad i karniszy allmet. W swojej ofercie posiadamy balustrady drewniane, balustrady aluminiowe, balustrady mosiężne oraz balustrady szklane. A także szeroki wybór karniszy. Nasze produkty pasują idealnie do każdego wnętrza. Nowoczesne czy mieszkania urządzone w rustykalnym stylu mogą zostać niezwykle wzbogacone poprzez uzupełnienie takimi dodatkami jak balustrady czy karnisze
http://www.allmet.plUrbiCMS 2008