Recenzje
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Blachy trudnościeralne

Blachy trudnościeralne
Firma Kortex Metal posiada ponad 10 letnie doświadczenie na rynku wyrobów stalowych. W początkowym okresie firma oferowała szeroki asortyment wyrobów hutniczych ze stali zimnowalcowanych i stali gorącowalcowanych. Od 3 lat profil firmy to blachy trudnościeralne typu Hardox, Raex, Brinar, Fora, Domex oraz blachy drobnoziarniste typu S690QL czy Optim 420MC i 700MC. W ofercie firmy znajdują się również blachy odporne na korozje typu Corten, blachy kotłowe 16Mo3, blachy do ulepszania cieplnego Boron 27 i 42CrMo4. Kortex Metal posiada własny skład z blachami tego typu.
http://www.blachytrudnoscieralne.pl

Odkurzacz piorący

Odkurzacz piorący
Pełna oferta wysokiej klasy myjni ciśnieniowych. Polecamy mobilne myjki parowe. W ofercie również ekologiczne myjnie parowe wykonujące fachowe czyszczenie domów, gabinetów lekarskich i innych. Proponujemy też odkurzacze piorące i przemysłowe charakteryzujące się profesjonalizmem oraz stylowym wzornictwem. Polecamy akcesoria do myjek ciśnieniowych. Gwarantujemy starannie wyselekcjonowane produkty. Oferujemy gwarancję.
http://www.emp24.pl

Projekt Elektryczny, Teletechniczny

Projekt Elektryczny, Teletechniczny
Jesteśmy doświadczonym zespołem inżynierów budownictwa. Prowadzimy działalność polegającą na obsłudze w zakresie projektowania i doradztwa. Wykonujemy projekty budowlane, przetargowe, wykonawcze i powykonawcze instalacji teletechnicznych i elektrycznych. Świadczymy usługi w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych) dla większości obiektów budowlanych. Przygotowujemy pełną dokumentację projektowo-kosztorysową oraz wymagane Prawem Budowlanym uzgodnienia. Posiadamy niezbędne uprawnienia. Prowadzimy nadzory. Zapraszamy do współpracy
http://www.eletra.pl

Dom Z Bala

Dom Z Bala
Ze wszelkich mieszkań za najładniejsze zdecydowanie uznawane są dom z bali letniskowy, które da się coraz częściej spotkać w przeróżnych miejscach Polski. Czy masz pojęcie o tym, iż mogą one być wznoszone na kilka zupełnie rozlicznych sposobów. Na tej witrynie internetowej dowiesz się na ten temat znacznie więcej i może nawet wyszkolisz się rozróżniać poszczególne kategorie tych domów w taki sposób, że będziesz mógł dogłębnie zbudować wyobrażenie swojego wymarzonego mieszkania. Jak już będziesz go miał to entuzjastycznie zajmiemy się realizacją Twoich marzeń według Twoich wytycznych.
http://www.immoexpert.pl

Allmet balustrady

Allmet balustrady
Producent z Lublina proponuje innowacyjne wzornictwo i funkcjonalność użycia nowatorskich balustrad i karniszy allmet. W swojej ofercie posiadamy balustrady drewniane, balustrady aluminiowe, balustrady mosiężne oraz balustrady szklane. A także szeroki wybór karniszy. Nasze produkty pasują idealnie do każdego wnętrza. Nowoczesne czy mieszkania urządzone w rustykalnym stylu mogą zostać niezwykle wzbogacone poprzez uzupełnienie takimi dodatkami jak balustrady czy karnisze
http://www.allmet.plUrbiCMS 2008