Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
Kancelaria prawna. Kancelaria prawna oferuje profesjonalną pomoc prawną.
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Budowa Bydgoszcz

Budowa Bydgoszcz
Bydgoski Portal Remontowo Budowlany łączy potrzeby klientów i firm remontowo budowlanych. W jednym miejscu złożysz ofertę na remont lub budowę, albo otrzymasz zlecenie na wykonanie usługi z Bydgoszczy i okolic.
http://www.godni-polecenia.pl

Katalog budownictwo

Katalog budownictwo
Katalog Budownictwo.net.pl - darmowy i moderowany katalog stron budowlanych. Obszerna baza regionalnych i ogólnopolskich firm budowlanych i remontowych, dostawców sprzętu i producentów materiałów budowlanych oraz elementów wykończeniowych. Dodaj swoją stronę do katalogu budowlanego za darmo.
http://www.budownictwo.net.pl

Remo-bud Zbigniew Bąkiewicz

Remo-bud Zbigniew Bąkiewicz
Firma Remo-bud istnieje od 2000r. Zajmujemy się rekonstrukcją i renowacją elewacji obiektów zabytkowych oraz wykonywaniem dociepleń budynków. Prowadzimy również działalność deweloperską. Świadczymy usługi w zakresie budownictwa, remontów, kosztorysowania a także projektowania. Zajmujemy się budową domów w technologiach tradycyjnych, oraz przy użyciu wielkowymiarowych szalunków PERI. Do wszystkich prac wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie materiałowe i wykonawcze. Korzystamy tylko z materiałów renomowanych firm z którymi prowadzimy ciągłą współpracę, dzięki czemu zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją. Na wszystkie nasze realizacje posiadamy referencje.
http://www.remo-bud.pl

Chiński granit, nagrobki z Chin

Chiński granit, nagrobki z Chin
Mój fotoblog jest dla mnie przede wszystkim odskocznią od szarości dnia codziennego. Nierzadko po całym tygodniu ciężkiej pracy udaje mi się znaleźć kilka godzin w weekend aby wyrwać się z domu i fotografować codzienne życie dookoła. A jest co fotografować. Na co dzień mieszkam w Xiamen, w południowych Chinach, w prowincji Fujian. Jest to zupełnie inna kultura, zupełnie inni ludzie, inne zwyczaje - wszystko dookoła jest ciekawe, mimo że mieszkam tutaj już kilka lat. Zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami na moim fotoblogu.
http://www.ajgranit.com

Oko-Plast - wieźby dachowe

Oko-Plast - wieźby dachowe
W dwudziestym pierwszym wieku domy z drewna to nie tylko moda ale również ekonomia. Domy z drewna są dużo tańsze w budowie, od tradycyjnych. Można je zbudować również dużo szybciej wybudować i zamieszkać. Jeżeli ktoś jest zainteresowany takim nowoczesnym rozwiązaniem, polecam współpracę z czołowym dostawcą takich rozwiązań, czyli Oko-Plast. Szczegółową ofertę rozwiązań można znaleźć na www.oko-plast.pl.
http://www.oko-plast.pl

Nadzór inwestorski

Nadzór inwestorski
Invest-Plus obejmuje swoim obszarem działania teren całej Polski. Nasze realizacje to zarówno galerie, kompleksy handlowe w dużych miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Wrocław, Bydgoszcz jak również osiedla mieszkaniowe, domy i obiekty przemysłowe poza dużymi aglomeracjami.
http://www.invest-plus.com.plUrbiCMS 2008