Recenzje
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Budowa Bydgoszcz

Budowa Bydgoszcz
Bydgoski Portal Remontowo Budowlany łączy potrzeby klientów i firm remontowo budowlanych. W jednym miejscu złożysz ofertę na remont lub budowę, albo otrzymasz zlecenie na wykonanie usługi z Bydgoszczy i okolic.
http://www.godni-polecenia.pl

Katalog budownictwo

Katalog budownictwo
Katalog Budownictwo.net.pl - darmowy i moderowany katalog stron budowlanych. Obszerna baza regionalnych i ogólnopolskich firm budowlanych i remontowych, dostawców sprzętu i producentów materiałów budowlanych oraz elementów wykończeniowych. Dodaj swoją stronę do katalogu budowlanego za darmo.
http://www.budownictwo.net.pl

Remo-bud Zbigniew Bąkiewicz

Remo-bud Zbigniew Bąkiewicz
Firma Remo-bud istnieje od 2000r. Zajmujemy się rekonstrukcją i renowacją elewacji obiektów zabytkowych oraz wykonywaniem dociepleń budynków. Prowadzimy również działalność deweloperską. Świadczymy usługi w zakresie budownictwa, remontów, kosztorysowania a także projektowania. Zajmujemy się budową domów w technologiach tradycyjnych, oraz przy użyciu wielkowymiarowych szalunków PERI. Do wszystkich prac wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie materiałowe i wykonawcze. Korzystamy tylko z materiałów renomowanych firm z którymi prowadzimy ciągłą współpracę, dzięki czemu zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją. Na wszystkie nasze realizacje posiadamy referencje.
http://www.remo-bud.pl

Chiński granit, nagrobki z Chin

Chiński granit, nagrobki z Chin
Mój fotoblog jest dla mnie przede wszystkim odskocznią od szarości dnia codziennego. Nierzadko po całym tygodniu ciężkiej pracy udaje mi się znaleźć kilka godzin w weekend aby wyrwać się z domu i fotografować codzienne życie dookoła. A jest co fotografować. Na co dzień mieszkam w Xiamen, w południowych Chinach, w prowincji Fujian. Jest to zupełnie inna kultura, zupełnie inni ludzie, inne zwyczaje - wszystko dookoła jest ciekawe, mimo że mieszkam tutaj już kilka lat. Zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami na moim fotoblogu.
http://www.ajgranit.com

Oko-Plast - wieźby dachowe

Oko-Plast - wieźby dachowe
W dwudziestym pierwszym wieku domy z drewna to nie tylko moda ale również ekonomia. Domy z drewna są dużo tańsze w budowie, od tradycyjnych. Można je zbudować również dużo szybciej wybudować i zamieszkać. Jeżeli ktoś jest zainteresowany takim nowoczesnym rozwiązaniem, polecam współpracę z czołowym dostawcą takich rozwiązań, czyli Oko-Plast. Szczegółową ofertę rozwiązań można znaleźć na www.oko-plast.pl.
http://www.oko-plast.pl

Nadzór inwestorski

Nadzór inwestorski
Invest-Plus obejmuje swoim obszarem działania teren całej Polski. Nasze realizacje to zarówno galerie, kompleksy handlowe w dużych miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Wrocław, Bydgoszcz jak również osiedla mieszkaniowe, domy i obiekty przemysłowe poza dużymi aglomeracjami.
http://www.invest-plus.com.plUrbiCMS 2008