Recenzje
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Gres polerowany

Gres polerowany
Nasza firma prowadzi sprzedaż płytek ceramicznych, gresu polerowanego, a także płytek gres polerowanych. Posiadamy towar z pierwszej ręki, z uwagi, że jesteśmy bezpośrednim importerem klient nie płaci wysokich marż. Warto skorzystać z naszej oferty z kilku prostych powodów. - Mamy niskie ceny. - Nasze materiały są trwałe i wytrzymałe na uszkodzenia. - Mamy ogrom zadowolonych klientów. Jeżeli zależy Ci na jakości, oraz wspaniałym wnętrzu twojego domu to zaufaj właśnie nam. Dostarczymy Ci doskonałe wyroby. Podłoga z płytek gres polerowanych jest to inwestycja na wiele lat - możesz mieć pewność, że zwróci się w 100%
http://www.grespol.pl/

Rusztowania, szalunki

Rusztowania, szalunki
GBG. Rusztowania ? wynajem i sprzedaż. Oferujemy rusztowania budowlane czołowych producentów (Plettac, Layher, Rux, Hunnebeck). Jako najwięksi dostawcy rusztowań w Europie Środkowej oferujemy rusztowania modułowe i szalunki na każde warunki budowlane.
http://www.gbgroup.com.pl

Kostka Granitowa

Kostka Granitowa
Przedsiębiorstwo BUD-NET trudni się sprzedażą, jak również dystrybucją materiałów budowlanych. Jednym z naszych najważniejszych produktów jest kostka granitowa. Dokładamy wszelkich starań do tego, żeby oferowana przez nas kostka brukowa wyróżniała się bardzo dobrą jakością. Możemy to osiągnąć dzięki współpracy z wiodącymi firmami z branży. Dbamy też o terminowe dostawy i staramy się zapewniać atrakcyjne ceny. Jeżeli tylko zachodzi taka konieczność, dowozimy kostkę do Klienta. Oprócz kostki oferujemy także żwirek do zasypywania kostki granitowej po ułożeniu.
http://www.kostka-granit.pl

Ledowe.pl

Ledowe.pl
Internetowy sklep oferujący szeroki zakres źródeł światła z działu oświetlenie LED. Jeżeli poszukujesz takiego produktu jak lampy LED - naścienne i zewnętrzne, diody LED albo oprawy najazdowe LED, kulki LED i reflektory LED to jest to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Zapraszamy do zakupów.
http://www.ledowe.pl/

Czyszczenie graffiti

Czyszczenie graffiti
Hydrościeranie niskociśnieniowe oparte jest na czyszczeniu budynku z zastosowaniem wody i granulatów całkowicie nieszkodliwych dla czyszczonego podłoża oraz dla środowiska naturalnego. Metoda polega na rotacyjnym zawirowaniu wody i granulatu pod niskim ciśnieniem 0,5 do 2,5 bara. Hydrościeranie niskociśnieniowe umożliwia również usuwanie zanieczyszczeń na sucho. Można ją stosować do wykonywania delikatnych prac przy czyszczeniu graffiti, jak również do czyszczenia ozdób fasadowych np. figurki, co sprawia, że jest zalecana przez konserwatorów do renowacji zabytków.
http://www.hydrowir.pl

Drzwi Szczecin

Drzwi Szczecin
Firma Akka proponuje okna [url=http://www.akka.info.pl]plastykowe[/url] wyprodukowane z profilu firmy Drutex. W ofercie znajdują się okna drewniane, rolety, parapety. Firma Akka gwarantuje fachowe konsulting i montaż zakupionych produktów.
http://www.akka.info.plUrbiCMS 2008