Recenzje
https://www.energiamalarstwo.pl. https://www.energiamalarstwo.pl
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

PUH Krym Piotr Krym

PUH Krym Piotr Krym
Przedsiębiorstwo PUH Krym istnieje na krajowym rynku już od 2005 roku. Tą efektywnie prosperującą firmę utworzył Piotr Krym w miejscowości Stoczek. Zakład oferuje usługi powiązane z wynajmem dźwigów, dzięki czemu każdy Klient nie jest zobligowany do zakupienia tego sprzętu, a ma możliwość wypożyczyć go. PUH Krym posiada dźwigi od 10 do 150 ton ładowności. Każde są przystępne na czas długo bądź krótkoterminowy. Usługi oferowane są na obszarze całego województwa mazowieckiego.
http://dzwigi-krym.pl

remonty Chrzanów

remonty Chrzanów
Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy budowlanej, która pracuje w Mysłowicach, Jaworznie, Chrzanowie i Sosnowcu. Wykonamy remont Twojego domu, z zachowaniem najwyższych standardów.
http://elerem.pl

Iggi Jacek Sopala

Iggi Jacek Sopala
Iggi to firma posiadająca siedzibę w Knurowie w woj. śląskim. Zajmuje się ona produkowaniem spawanych konstrukcji z elementów stalowych. Wśród nich są choćby gabiony, ogrodzenia, bramy albo poręcze. Ich wytwarzaniu przyświeca idea, by były one nie tylko praktyczne, lecz też atrakcyjne wizualnie. Dzięki temu artykuły Iggi z powodzeniem używane są w budownictwie przemysłowym, jak też mieszkaniowym. Każdy z nich spełnia również wszystkie, nawet najbardziej wygórowane normy bezpieczeństwa. Na witrynie internetowej firmy znajdziecie Państwo więcej szczegółów dotyczących produktów.
http://iggi.com.pl

Budokrusz

Budokrusz
Budokrusz jest wytwórcą, który działa już od 1990 r. Towary, które posiada w ofercie to m.in. beton towarowy, kostka brukowa, a także artykuły kanalizacyjne. Kruszywa dostarczane są z własnych kopalni. Beton, jaki dociera do każdego klienta, pochodzi z naszych przetwórni. Przedsiębiorstwo Budokrusz oferuje rozwiązania adresowane dla budownictwa komunikacyjnego, przemysłowego, jak też prywatnego. Z proponowanymi wyrobami stworzysz zarówno taras, jak też parking przemysłowy. Katalogi produktowe widoczne są na naszej witrynie internetowej. Kontaktuj się z naszymi specjalistami lub sprawdź, gdzie możesz kupić nasze produkty.
http://www.budokrusz.pl

POZ-BUD

POZ-BUD
POZ-BUD to hurtownia surowców budowlanych, posiadająca siedzibę w podpoznańskim Skórzewie. Z pomocą udostępnianych przez nas produktów, wybudujecie Państwo każdego rodzaju obiekt. W ofercie możecie znaleźć Państwo np. kleje, styropian, nawierzchnie, cegły oraz wiele innych artykułów wykorzystywanych na każdej budowie. Każde zamówienie możemy dowieźć w oczekiwane miejsce. Korzystamy z produktów wyłącznie najlepszych producentów. Zachęcamy do odwiedzania naszej hurtowni oraz naszej strony internetowej. W razie pytań do dyspozycji każdego z klientów są także nasi eksperci.
http://www.poz-bud.com.pl

Zakład Instalacyjno Budowlany Hojda

Zakład Instalacyjno Budowlany Hojda
Swoją firmę o nazwie Zakład Instalacyjno Budowlany Jerzy Hojda założyłem parę dobrych lat temu. Wykonuję usługi w granicach Warszawy oraz w miejscowościach położonych w okolicy tego zabytkowego miasta. Firma Jerzego Hojda specjalizuje się świadczeniem profesjonalnych prac hydraulicznych. Jako hydraulik - instalator z długoletnim stażem, sumiennie wykonuję swoje zlecenia. Wszystkie usługi realizuję uczciwie, terminowo i w interesujących cenach. Służę doradztwem i pomocą przy montowaniu wszelakiego gatunku instalacji sanitarnych i grzewczych. Nabyłem oczekiwane uprawnienia i certyfikaty. Udzielam także gwarancji na wykonywane usługi.
http://hydraulicy.warszawa.plUrbiCMS 2008