Recenzje
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.
pompy ciepła Łódź. Wymień stary piec gazowy lub węglowy na pompy ciepła Łódź . Nie pożałujesz, a inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz.

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

PUH Krym Piotr Krym

PUH Krym Piotr Krym
Przedsiębiorstwo PUH Krym istnieje na krajowym rynku już od 2005 roku. Tą efektywnie prosperującą firmę utworzył Piotr Krym w miejscowości Stoczek. Zakład oferuje usługi powiązane z wynajmem dźwigów, dzięki czemu każdy Klient nie jest zobligowany do zakupienia tego sprzętu, a ma możliwość wypożyczyć go. PUH Krym posiada dźwigi od 10 do 150 ton ładowności. Każde są przystępne na czas długo bądź krótkoterminowy. Usługi oferowane są na obszarze całego województwa mazowieckiego.
http://dzwigi-krym.pl

remonty Chrzanów

remonty Chrzanów
Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy budowlanej, która pracuje w Mysłowicach, Jaworznie, Chrzanowie i Sosnowcu. Wykonamy remont Twojego domu, z zachowaniem najwyższych standardów.
http://elerem.pl

Iggi Jacek Sopala

Iggi Jacek Sopala
Iggi to firma posiadająca siedzibę w Knurowie w woj. śląskim. Zajmuje się ona produkowaniem spawanych konstrukcji z elementów stalowych. Wśród nich są choćby gabiony, ogrodzenia, bramy albo poręcze. Ich wytwarzaniu przyświeca idea, by były one nie tylko praktyczne, lecz też atrakcyjne wizualnie. Dzięki temu artykuły Iggi z powodzeniem używane są w budownictwie przemysłowym, jak też mieszkaniowym. Każdy z nich spełnia również wszystkie, nawet najbardziej wygórowane normy bezpieczeństwa. Na witrynie internetowej firmy znajdziecie Państwo więcej szczegółów dotyczących produktów.
http://iggi.com.pl

Budokrusz

Budokrusz
Budokrusz jest wytwórcą, który działa już od 1990 r. Towary, które posiada w ofercie to m.in. beton towarowy, kostka brukowa, a także artykuły kanalizacyjne. Kruszywa dostarczane są z własnych kopalni. Beton, jaki dociera do każdego klienta, pochodzi z naszych przetwórni. Przedsiębiorstwo Budokrusz oferuje rozwiązania adresowane dla budownictwa komunikacyjnego, przemysłowego, jak też prywatnego. Z proponowanymi wyrobami stworzysz zarówno taras, jak też parking przemysłowy. Katalogi produktowe widoczne są na naszej witrynie internetowej. Kontaktuj się z naszymi specjalistami lub sprawdź, gdzie możesz kupić nasze produkty.
http://www.budokrusz.pl

POZ-BUD

POZ-BUD
POZ-BUD to hurtownia surowców budowlanych, posiadająca siedzibę w podpoznańskim Skórzewie. Z pomocą udostępnianych przez nas produktów, wybudujecie Państwo każdego rodzaju obiekt. W ofercie możecie znaleźć Państwo np. kleje, styropian, nawierzchnie, cegły oraz wiele innych artykułów wykorzystywanych na każdej budowie. Każde zamówienie możemy dowieźć w oczekiwane miejsce. Korzystamy z produktów wyłącznie najlepszych producentów. Zachęcamy do odwiedzania naszej hurtowni oraz naszej strony internetowej. W razie pytań do dyspozycji każdego z klientów są także nasi eksperci.
http://www.poz-bud.com.pl

Zakład Instalacyjno Budowlany Hojda

Zakład Instalacyjno Budowlany Hojda
Swoją firmę o nazwie Zakład Instalacyjno Budowlany Jerzy Hojda założyłem parę dobrych lat temu. Wykonuję usługi w granicach Warszawy oraz w miejscowościach położonych w okolicy tego zabytkowego miasta. Firma Jerzego Hojda specjalizuje się świadczeniem profesjonalnych prac hydraulicznych. Jako hydraulik - instalator z długoletnim stażem, sumiennie wykonuję swoje zlecenia. Wszystkie usługi realizuję uczciwie, terminowo i w interesujących cenach. Służę doradztwem i pomocą przy montowaniu wszelakiego gatunku instalacji sanitarnych i grzewczych. Nabyłem oczekiwane uprawnienia i certyfikaty. Udzielam także gwarancji na wykonywane usługi.
http://hydraulicy.warszawa.plUrbiCMS 2008