Recenzje
https://turbus.pl. https://turbus.pl
https://gotowe-prace.pl. https://gotowe-prace.pl
https://jak-pisac-prace.pl. https://jak-pisac-prace.pl

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Saczel ::: Domy kanadyjskie

Saczel ::: Domy kanadyjskie
Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów kanadyjskich (szkieletowych, drewnianych), na terenie całego kraju. Należymy do grupy Saczel Częstochowa. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam budować tanio i szybko. Zajmujemy się procesem budowlanym kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze działki poprzez formalności urzędowe, wybór projektu, właściwe prace budowlane aż do odbiorów końcowych. Co w naszej ofercie budowy domu: - fachowa pomoc zanim rozpoczniesz budowę - domy pasywne U=0,15 [W/m2K] - stan surowy - stan deweloperski - stan pod klucz. Zapraszamy do budowy domu z firmą Saczel ::: Domy kanadyjskie !!!
http://www.kanady.pl

Wynajem minikoparek

Wynajem minikoparek
Charakter naszej aktywności to posługi z zakresu prac ziemnych realizowanych minikoparkami i mini ładowarkami z obsługą operatorską. Mamy doświadczenie, które zbieraliśmy przez wiele lat, oraz nowoczesny park maszynowy, co czyni nas w 100% profesjonalnych w naszej branży. Angażujemy także wykwalifikowanych pracowników, którzy świadczą usług na najwyższym poziomie. Zakres naszej działalności to Warszawa i okolice.
http://intergarden.com.pl/

Saczel ::: Budowa domów

Saczel ::: Budowa domów
Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów z betonu komórkowego i innych materiałów, na terenie całego kraju.Zajmujemy się procesem budowlanym kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze działki poprzez formalności urzędowe, wybór projektu, właściwe prace budowlane aż do odbiorów końcowych. Co w naszej ofercie budowy domu: - fachowa pomoc zanim rozpoczniesz budowę - domy pasywne U=0,15 [W/m2K] - stan surowy - stan deweloperski - stan pod klucz Zapraszamy do budowy domu z firmą Saczel ::: Fabryka ciepłych domów !!!
http://www.domyzpianobetonu.pl

Domy Warmińsko Mazurskie

Domy Warmińsko Mazurskie
Interesujesz się budownictwem, ale masz mało informacji na ten temat? W takim razie zapraszam do zapoznania się z ciekawymi informacjami o domach w województwie warmińsko-mazurskim. Wszystkie nasze informacje są bardzo przydatne dla każdego człowieka, ponieważ opisują nie tylko techniczne szczegóły, ale i porady i wskazówki na temat kupna lub sprzedaży domu. Serdecznie zapraszamy na stronę
http://www.domy-warminsko-mazurskie.pl

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz
W zestaw naszej oferty wkracza wszechstronne projektowanie wnętrz razem z dozorem nad cały projektem. W tej branży specjalizujemy się od wielu lat i od wielu lat usługujemy naszym klientom. Obsługujemy nie jedynie osoby prywatne, ale dodatkowo firmy. Jeżeli chcesz pomożemy ci urządzić twój sklep, czy nową restaurację.
http://www.project-art.pl/

Nieruchomości w zakopanem

Nieruchomości w zakopanem
Przedsiębiorstwo Tatra Residence oferuje najlepsze apartamenty w Zakopanem na pięknym osiedlu gdzie panorama rozciąga się na pełne Tatry. Nasza firma od lat buduje na terenie Zakopanego. Nasze apartamenty robione są z solidnych budulców i w dobrym standardzie. Naszą ofertę kierujemy do osób, które poszukują luksusu w środku pięknej natury. Każdy apartament będzie posiadał zamkniętą piwnicę oraz zamykany garaż. Nie trzeba zapomnieć o cudownym balkonie z którego będzie rozciągał się widok na całe Tatry. Apartamenty Tatra Residence to korzystna oferta w tym rejonie.
http://nieruchomosci.tatraresidence.plUrbiCMS 2008