Recenzje
Pisanie pracy doktorskiej. Pisanie pracy doktorskiej
pisanie prac doktorskich cena. pisanie prac doktorskich cena
pomoc w pisaniu pracy. pomoc w pisaniu pracy

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

http://nastan.pl

http://nastan.pl
Zajmujemy się wykonywaniem sieci sanitarnych oraz nadzorem nad pracami w zakresie ich wykonywania. Jesteśmy doświadczoną firmą, w branży działamy od 20 lat. Dla inwestorów jesteśmy w stanie wykonać a także zaprojektówać wewnętrzne instalacje gazowe, sieci wodne, sieci kanalizacyjne i przyłącza. Dla Państwa zaprojektujemy przyłącza kanalizacyjne sieci kanalizacyjnych, sieci wodne i przyłącza oraz sieci gazu ziemnego, przyłącza czy instalacje wenętrzne. Zajmujemy się także prowadzeniem nadzoru nad inwestycjami z branży sanitarnej, które do budowy wymagają pozwolenia, a w tym: sieć wodna, kanalizacyjna, gazowa i wewnętrzna instalacja gazowa.
http://nastan.pl

cynkowanie bielsko

cynkowanie bielsko
Oferujemy usługi malowania proszkowego. Przyjmujemy zlecenia lakierowania: stali surowej, stali ocynkowanej, aluminium. Świadczymy szeroką gamę kolorów według Katalogu RAL. Powłoki nakładamy aplikatorami firmy Wagner. Gwarantujemy stosowanie najlepszej jakości farb (Pulverit, Śnieżka). Maksymalne wymiary przyjmowanych detali do 4000mm. Po zakończeniu procesu lakierowania oferujemy naszym Klientom zapakowanie w folie termokurczliwe lub folie typu strech
http://bylica.pl

novaconnect.pl

novaconnect.pl
NovaConnect to firma która jest doświadczona w tworzeniu i eksploatowaniu sieciami światłowodowymi. Jesteśmy ekspertami w swoim zawodzie. Swoją propozycję adresujemy do firm, które mają w posiadaniu już sieć światłowodową lub myślą nad stworzeniem nowej sieci. Jesteśmy doświadczeni w budowaniu sieci PON oraz FTTx. Oferujemy także spawaniem kanałów światłowodowych przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi. Nasza oferta znajduję się na naszej witrynie novaconnect.pl. Nasza firma znajduje się na Ul. Kurowskiego 2D/2 w Luboniu.
http://novaconnect.pl

Technika grzewcza, klimatyzacja

Technika grzewcza, klimatyzacja
Specjalności firmy to: systemy grzewcze, sieci wodno-kanalizacyjne oraz instalacje gazowe. Posiadamy duży wybór grzejników - grzejniki konwekcyjne, gazowe, radiatorowe, grzejniki nadmuchowe a także promienniki ciepła, montujemy centralne ogrzewanie. M&G Szopińscy to także odnawialne źródła energii- panele słoneczne i pompy ciepła - gruntowe, powietrzne i do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. [url=http://www.mgszopinscy.pl]Klimatyzacja[/url] i wentylacja to kolejny punky oferty firmy.
http://www.mgszopinscy.pl

Solis Filtry

Solis Filtry
Firma i sklep SOLIS to wybór najlepszych filtrów powietrza do różnych zastosowań. U nas można dostać filtry kieszeniowe, kasetowe oraz dedykowane filtry do rekuperatorów, włókniny filtracyjne i inne. Oferowane filtry powietrza sprawdzą się przy wentylacji, klimatyzatorach oraz rekuperatorach. Na rynku jesteśmy od wielu lat, dzięki temu masz pewność, że oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości. Obsługujemy wiele firm, od przemysłu spożywczego po firmy z produkcją i laboratoria. U nas kupisz również online!
http://solisfiltry.plUrbiCMS 2008