Recenzje
Busy dania polska. Busy dania polska
Busy polska dania. Busy polska dania
Busy dania polska. Busy dania polska

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Max Granit - blaty i parapety

Max Granit - blaty i parapety
Granit, jako niezwykle wytrzymały i niepodatny na różnego typu czynniki surowiec, idealnie przydaje się na blaty granitowe, zarówno kuchenne jak i łazienkowe. Nieprzeciętna powierzchnia granitu oraz pigmentacja tworzą stylowy wygląd mieszkania. W naszej firmie mają okazję Państwo zakupić parapety granitowe. Do dyspozycji dostarczamy parapety na zewnątrz, szczególnie niewrażliwe na niskie temperatury i oddziaływanie światła. Użycie wyjątkowego tworzywa jakim jest granit gwarantuje wytrzymałość i komfort korzystania.
http://blaty-granitowe.eu

www.stillas.pl

www.stillas.pl
Stillas Szczecin oferuje wynajem na atrakcyjnych warunkach rusztowań niezbędnych do prowadzenia prac budowlano-remontowych. W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne systemy rusztowań wiodących producentów, w tym rusztowania ramowe Blitz firmy Layher, rusztowania systemu Rux firmy GBG, rusztowania modułowe i jezdne firmy Layher, rusztowania systemu Plettac. W ramach usług dodatkowych oferujemy także dowóz rusztowań na wyznaczone miejsce budowy, oraz ich fachowy montaż i demontaż przez naszych pracowników. Ponadto można u Nas wynająć pozostałe akcesoria potrzebne w czasie prac budowlanych – kontenery budowlane i socjalne, zsypy na gruz i odpady, ogrodzenia do zabezpieczenia terenu budowy, podnośniki koszowe itp.
http://www.stillas.pl/

Stone -Max płytki dla domu

Stone -Max płytki dla domu
Płytki basenowe Stone Max można zamontować w pływalniach zewnętrznych jak i krytych. Mają górny stopień antypoślizgowości, dzięki czemu są bezpieczne nawet w miejscach pochyłych. Z wykorzystaniem szerokiej palety barw i zdobień mogą Państwo stworzyć wyjątkowe aranżacje. Jeśli potrzebują Państwo płytek do wyłożenia basenu, to chcemy przekonać do poznania oferty naszej firmy. Dostarczane przez nas płytki basenowe to nie tylko dobra marka ale też oryginalny design. Z powodu znacznej wytrzymałości na oddziaływanie temperatury oraz czynników chemicznych rewelacyjnie realizują swoją rolę.
http://www.plytki-basenowe.eu

Zadaszenia tarasowe

Zadaszenia tarasowe
Producent Drepo.pl jest specjalistą w budowie eksluzywnych wiat i zadaszeń. Cechuje Nas przede wszystkim jakoś wykonania oraz oryginalne wzornictwo. Wszystkie Nasze zadaszenia wykonane są wyłącznie z drewna klejonego, co daje gwarancje wytrzymałości zabudowy. Nasze doświadczenie w pracy wynosi 25 lat. Nasze produkty obejmuje 5letnia gwarancja. Jeżeli są Państwo zaciekawieni naszą propozycją, na witrynie jest umieszczony katalog naszych zadaszeń - drepo.pl.
http://www.drepo.pl/

walczaklift.pl

walczaklift.pl
Firma WalczakLift świadczy usługi na terenie Poznania i okolic. Oferta firmy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak film. Podjęcie współpracy z naszym przedsiębiorstwem zapewnia Państwu, że usługi będą świadczone na najwyższym poziomie. Sprzęt, który proponujemy naszym Klientom każdorazowo jest ściśle dobrany pod ich bieżące potrzeby. Przede wszystkim bierzemy pod wagę na charakter wykonywanych robót oraz infrastrukturę okolicy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy z pewnością odpowiedzą Państwa wątpliwości.
http://walczaklift.pl/UrbiCMS 2008