Recenzje
butów dla mężczyzn Alvo-Shoes. butów dla mężczyzn Alvo-Shoes
Pompa ciepła Powietrze woda. Pompa ciepła Powietrze woda
NIBE Pompa Ciepła. NIBE Pompa Ciepła

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

schody zabiegowe

schody zabiegowe
Schody to niezmiennie ważny element nie tylko użytkowy, ale również dekoracyjny każdego współczesnego domu, czy mieszkania wielopoziomowego. Będąc na rynku od 1994 r. zdążyliśmy się zorientować, że największą popularnością wśród klientów cieszą się schody z drewna. Dzięki doświadczeniu związanemu z obsługą klientów indywidualnych oraz obsługą firm i instytucji, wiemy jak sprostać doradztwu wykonawstwa schodów w oparciu o najnowsze technologie. Produkujemy schody z drewna począwszy od tych najprostszych, czyli np. schodów drewnianych prostych, czy też schodów z 1/4 zabiegu, kończąc na bardziej skomplikowanych, chociażby schodach krętych.
http://www.alcoschody.pl

baseny

baseny
Baseny, sauny, wanny z hydromasażem, powietrzne pompy ciepła, to elementy wyposażenia domu zwiększające jego komfort. Uważamy, że basen przydomowy staje się coraz częstszym elementem naszych domów. Pływanie stanowi jeden z najważniejszych elementów czynnej rekreacji umożliwiając nam zarówno odpoczynek fizyczny jak i psychiczny. Posiadając własny basen nie jesteśmy już zdani na korzystanie z zatłoczonych pływalni miejskich i aquaparków, mamy dostępność do własnej wody przez cały dzień.
http://www.marbud.wroclaw.pl

Koparko-ładowarki

Koparko-ładowarki
W ofercie naszej firmy znajdują się zarówno koparki własnej produkcji, jak również koparki i koparko-ładowarki marki HIDROMEK, ładowarki kołowe LIUGONG, miniładowarki WAY INDUSTRY oraz maszyny do przeładunku TEREX FUCHS. Uzupełnieniem oferty maszyn budowlanych są urządzenia i narzędzia specjalistyczne firmy POQUTEC (młoty wyburzeniowe, szczęki krusząco-tnące) oraz wózki widłowe BAOLI.
http://www.warynski-trade.com.pl

Building services Aberdeen

Building services Aberdeen
Nasza firma dziala od 2000 r. W firmie pracują wyspecjalizowani pracownicy budowlani i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi prace. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, oferujemy również porady w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni.Wykonujemy roboty budowlano - remontowe według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.Obszar naszej dzialalnosci to budowy glownie na terenie Szkocji.
http://sibo-jack.com

Poziomice

Poziomice
Każdy, kto poszukuje narzędzi pomiarowych, bez wątpienia znajdzie coś dla siebie w internetowym sklepie Pomiarowy.pl. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdują się m.in.: poziomice laserowe, wykrywacze, dalmierze, drogomierze, teodolity, łaty niwelacyjne oraz lasery budowlane. Dostępne są również niwelatory laserowe, optyczne oraz elektroniczne. Wśród specjalistycznych narzędzi znajdują się także tak ważne produkty, jak: odbiorniki dla niwelatorów laserowych, piloty zdalnego sterowania oraz magnetyczne tarcze celownicze. By zamówić narzędzia w naszym sklepie www, wystarczy złożyć zamówienie i dokonać płatności przelewem lub przy odbiorze. Kupione narzędzia pomiarowe dostarczamy w czasie nie dłuższym jak 6 dni roboczych.
http://www.pomiarowy.pl/UrbiCMS 2008