Recenzje
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
Wycena brylantĂłw. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena brylantĂłw .
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

DEKORADO-dekoracyjne panele ścienne

DEKORADO-dekoracyjne panele ścienne
Tworzymy dekoracyjne panele ścienne według indywidualnie wybranego wzoru. Wykonujemy elementy dekoracyjne 3d. Tworzymy panele z płyt mdf, płyt kompozytowych (plabond,tubond), styroduru, plexi giętej, blachy, leksanu, pcv, drewna, płyty wiórowej, płyty kartonowo-gipsowej, i wielu innych.
http://dekorado.eu

www.geomatix.com.pl

www.geomatix.com.pl
Wieloletnie wiedzę praktyczną korporacji Geomatix umożliwia nam oferować najlepszy sprzęt geodezyjny: przyrządy, instrumenty i akcesoria geodezyjne. Precyzja działania, wydajność, a oprócz tego niezawodność to cechy, które wyróżniają nasze niwelatory, dalmierze czy tachimetry. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem instrumentów geodezyjnych marki SOUTH, a oprócz tego Laserliner w Polsce, przy tym w spersonalizowanej spisie produktów/usług mamy towary takich fim jak: NEDO, Leica Geosystems, FPM, Richter czy BMI. Sklep geodezyjny Geomatix zaprasza na stronę www.geomatix.com.pl.
http://www.geomatix.com.pl

Nowa Piwnica

Nowa Piwnica
Zagospodaruj istniejącą, lub stwórz dla siebie dodatkową przestrzeń w piwnicy& Dla większości z nas piwnica kojarzy się z ciemnym ponurym miejscem niechętnie odwiedzanym przez mieszkańców. Czas to zmienić! Już od dłuższego czasu pięknie zagospodarowane poddasza polskich domów cieszą ich użytkowników dając dodatkową przestrzeń do zamieszkania. Powiększyć przestrzeń mieszkalną… Nie zawszę plany zagospodarowania dają możliwość nadbudowy kondygnacji. Często dzielony dach z sąsiadami jest problemem nie do przeskoczenia. Nieraz po urodzeniu się kolejnego potomstwa, próbujemy sprzedać naszą nieruchomość i przenieść się do większego miejsca co wiąże się z przemeblowaniem, nieraz długim remontem...
http://nowapiwnica.pl

Skuteczne kleje dla przemysłu.

Skuteczne kleje dla przemysłu.
Strong-Glue swoim wszystkim klientom od wielu lat dystrybuuje między innymi kleje przemysłowe oraz kleje do drewna, które produkowane są z znakomitej klasy surowców. Dlatego też gwarantują niezmierną efektywność działania jak również i długotrwałość. W momencie, gdy niezbędne są Tobie znakomitej jakości kleje, jak choćby do drewna, przemysłowego użytku, rozpuszczalnikowe, to dobrym rozwiązaniem będzie zakup systemów z oferty Strong-Glue. Więcej informacji pod: www.kleje-przemyslowe.biz.
http://www.kleje-przemyslowe.biz/

Formy Kocie Łby

Formy Kocie Łby
Przedmiotem działalności naszego przedsiębiorstwa jest sprzedaż detaliczna oraz hurtowa skierowana zarówno do firm jak i osób prywatnych produkujących i chcących produkować wszelkiego rodzaju wyroby betonowe. W naszej ofercie znajdują się formy do kostki brukowej, formy do odciskania w betonie - formy kocie łby, formy kamienie, formy do zrobienia ścieżki ogrodowej. Nasze atuty to krótkie terminy realizacji zamówionego towaru, stały kontakt z kontrahentem, profesjonalne doradztwo, konkurencyjne ceny, wysoka jakość oferowanych produktów. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.
http://www.formakocielby.plUrbiCMS 2008