Recenzje
szybki kredyt bez bik. szybki kredyt bez bik
Praca licencjacka transport. Praca licencjacka transport
Praca licencjacka politologia. Praca licencjacka politologia

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Piece kominkowe

Piece kominkowe
Piece kominkowe z płaszczem wodnym to połączenie przyjemności przebywania w atmosferze ciepła bijącego z paleniska z ogrzaniem innych pomieszczeń. Jest to sposób na ogrzanie wielu pomieszczeń przy pomocy jednego pieca kominkowego. Piec z płaszczem wodnym, którego moc nominalna wynosi 14 kW przekazuje 6 kW energii swoją powierzchnią do pomieszczenia, w którym został zainstalowany. Pozostałe 8 kW przekazywane jest poprzez płaszcz wodny do instalacji grzewczej.
http://www.grekomin.pl/piece-kominkowe

Monitoring, kamery, doradztwo.

Monitoring, kamery, doradztwo.
Monitoring, dawniej nazywany telewizją przemysłową, ostatnio coraz częściej określany jako CCTV (od ang. closed-circuit television) - system monitoring przekazywania obrazu (rzadziej w połączeniu z dźwiękiem) z określonych pomieszczeń, służący do nadzoru oraz zwiększenia bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni monitorowanych. Telewizja przemysłowa staje się powoli integralną częścią naszego życia w społeczeństwie. Kamery przemysłowe obserwują nas na każdym kroku: tunele, ulice, skrzyżowania, perony, przystanki, parki i wiele innych miejsc użyteczności publicznej. CCTV coraz częściej gości również w prywatnych domach, posesjach, firmach.
http://www.kamulti.pl

Baseny hotelowe

Baseny hotelowe
Firmę założył w 1986 r. inż. Włodzimierz Włódarski. Początkowo zajmowaliśmy się budownictwem ogólnym i specjalistycznym stosując nowoczesne materiały i rozwiązania.Z czasem rozszerzyliśmy swoją ofertę o branżę instalacyjną, uzdatnianie wody oraz budowę basenów kąpielowych.Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji począwszy od koncepcji, poprzez projekt, wykonanie niecki basenowej w każdej dostępnej technologii.
http://baseny.bud-concept.pl

Usługa miniładowarka

Usługa miniładowarka
Firma Abaxir zapoczątkowała działalność w 1979 roku w branży remontowo-budowlanej. Od 1999 wciela w życie projekty typu: profesjonalne odgrzybianie warszawa czy wydajne osuszanie budynków za pomocą doskonałej technologii Hermon. Procedura ta jest opłacalna i do tego wygodna: nie implikuje wiercenia otworów w ścianie, czy odkopywania fundamentów. Przedsiębiorstwo Abaxir cały czas poszukuje nowych rozwiązań udoskonalających kompleksowe odgrzybianie budynków czy rzetelne osuszanie warszawa.
http://www.abax.pl

Budownictwo drewniane

Budownictwo drewniane
Posiadanie własnego domu to marzenie każdego człowieka. Jeżeli i Ty o tym marzysz, zgłoś się do naszej firmy. Budową domów zajmujemy się od dawna - w związku z tym mamy duże doświadczenie. Budujemy domy jednorodzinne, domy kanadyjskie, oraz wszystko, czego sobie zażyczysz. Nasza firma jest zgranym zespołem ludzi, który w krótkim czasie zbuduje każdy dom. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Zapraszamy na witrynę internetową - tam jest więcej informacji o firmie oraz naszych dotychczasowych dokonaniach.
http://www.budownictwokanadyjskie.pl/UrbiCMS 2008