Recenzje
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .

Wyszukaj stronę        

Nauka jazdy

Auto szkoła Łódź, nauka jazdy Łódź

Auto szkoła Łódź, nauka jazdy Łódź
Zapraszamy do naszej auto szkoły. Auto szkoła Łódź jest to profesjonalna szkoła nauki jazdy. Na kursach w naszej auto szkole gwarantujemy zdobycie wiedzy z przepisów o ruchu d rogowym oraz solidne przygotowanie do egzaminu państwowego.
http://autoszkolaexpert.pl

Nauka jazdy Gorzów

Nauka jazdy Gorzów
Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę wykładowców i instruktorów. Dzięki temu jesteśmy liderem, jeśli chodzi o statystyki zdawalności, co potwierdzają oficjalne dane Urzędu Miasta Gorzowa. Niestety jak to w życiu bywa jakość musi kosztować. Uważamy, że nie można obniżać ceny szkolenia kosztem jej jakości. Pamiętaj, iż oszczędzając parę złotych oszczędzasz na swoich umiejętnościach, na zdrowiu i życiu swoim oraz innych.Warto zastanowić się nad tym czy taka zgubna oszczędność na pewno się opłaca.
http://nauka-jazdy-gorzow.pl

OSK MOBIL - auto szkoła Łódź

OSK MOBIL - auto szkoła Łódź
Auto szkoła MOBIL- kursy prawa jazdy kat. B w najniższych cenach- szybko i skutecznie. Posiadamy nowoczesną salę wykładową oraz profesjonalny plac manewrowy w centrum Łodzi. Pracujemy 7 dni w tygodniu, codziennie od 6 do 22. Nasza oferta zawiera kursy weekendowe, przyspieszone, doszkalające, oraz kursy dla osób starszych. Zapewniamy szkolenie po trasach egzaminacyjnych i jazdy na placu egzaminacyjnym WORD. Dojazd i jazdy z każdego miejsca w Łodzi. Specjalizujemy się w doszkalaniu przed egzaminem! Atrakcyjne ceny kursów! U nas rozłożysz płatność na raty! Tel. 694-649-990. Po szczegółowe informacje zapraszamy na naszą stronę- www.mobil-lodz.pl !
http://www.mobil-lodz.pl

Kurs prawa jazdy łódź

Kurs prawa jazdy łódź
Auto szkoła Pilot to godna zaufania szkoła nauki jazdy z Łodzi. Jeśli macie zamiar nabyć wszechstronne umiejętności kierowania samochodem, zapraszamy na kursy na prawo jazdy łódź. W tym momencie prowadzimy kursy prawa jazdy łódź kategorii B. Nasza siedziba znajduje się w korzystnym miejscu przy ul. Piotrkowskiej 60. Właśnie tutaj przebiega teoretyczna część kursu.
http://www.szkolapilot.pl/

Szkoła jazdy Poznań

Szkoła jazdy Poznań
Ośrodek Szkolenia Kierowców Pasjonat to zapewnienie profesjonalnego szkolenia w jeździe samochodem. Do każdego podchodzimy indywidualnie dzięki czemu kursanci są uczeni w najlepszy dla nich sposób. Miła i przyjazna atmosfera ułatwia przyswajanie kwalifikacji wymaganych, ażeby dobrze prowadzić samochód i zdać egzamin na prawo jazdy. Oferujemy system ratalny opłat za kurs, dla studentów oferujemy zniżki.
http://www.osk-pasjonat.pl

Nauka Jazdy Brzeg nauka jazdy Oława

Nauka Jazdy Brzeg nauka jazdy Oława
Szkoła Jazdy Major to gwarancja możliwie najlepszych warunków zdobywania umiejętności kierowania samochodem.Nauczymy Cię, w jaki sposób jeździć ekologicznie i ekonomicznie – z korzyścią nie tylko dla środowiska, ale przede wszystkim własnej kieszeni. Wystarczy kilka godzin praktycznej jazdy z naszym instruktorem, a nabierzesz wielu pozytywnych nawyków, dzięki którym użytkowanie samochodu będzie dużo przyjemniejsze, efektywniejsze i bezpieczniejsze.
http://oskmajor.com.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008